Geschiedenisquiz 2021

Medio maart 2020 hebben wij u bericht dat ten gevolge van de overheidsmaatregelen om verspreiding van het Corona virus tegen te gaan de Geschiedenisquiz 2020 werd uitgesteld van 3 april naar 18 september. Dat bleek te optimistisch en wij ontkwamen er niet aan om de quiz van 2020 geheel te laten vervallen. Wij kozen vervolgens voor 16 april 2021 als datum voor de quiz van 2021. Echter ten gevolge van de medio december 2020 aangescherpte maatregelen en de onzekere vooruitzichten op een eventuele verlichting daarvan, leek het ons niet realistisch om te veronderstellen dat de quiz in april 2021 doorgang zou kunnen vinden. Daarom hebben wij besloten de quiz 2021 vooralsnog uit te stellen naar een vrijdagavond in september. Wij hopen omstreeks mei nadere mededeling te kunnen doen over een nieuwe datum voor de geschiedenisquiz 2021.

Voorzitter Werkgroep Quiz,

Joost de Graauw (quiz@geschiedkundigekringboz.nl)

Vergelijkbare berichten

  • Aanmelding voor Geschiedenisquiz 2014

    DE avond waarop u uw deskundigheid kunt demonstreren komt er weer aan! Vrijdagavond 28 maart vindt de tiende editie van de Gerschiedenisquiz plaats in’de theaterzaal van ’t Rijks.

  • Geschiedenisquiz 2024

    Weet u ‘alles’ al, of kan het quizteam u nog voor nieuwe vraagtekens oplepelen? Laat u uitdagen, en steek met uw team weer veel nieuws op over de oudste en jongste geschiedenis van Stad en Land van Bergen op Zoom

  • Vooraankondiging Geschiedenisquiz 2016

    Op vrijdagavond 15 april 2016 zal de twaalfde Geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring worden gespeeld in de theaterzaal van ’s Rijks.

  • Geschiedenisquiz 8 oktober 2021

    Onder voorbehoud van de dan geldende corona maatregelen zal de 2021 editie van de quiz op 8 oktober 2021 plaats vinden.

  • Quizzers: laatste kans!

    Laatste gelegenheid om uw team aan te melden. Er zijn nog enkele plekjes.

  • 15e Geschiedenisquiz met duel beslist

    Voor het eerst in de geschiedenis eindigden twee teams op de eerste plaats. Een duel tussen de twee rivalen moest de beslissing brengen. Ze mochten niet zelf de wapens kiezen….

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *