Algemene Ledenvergadering 2013

De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 23 april 2013 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

 

De stukken voor de ALV:

De agenda van de ALV

Het jaarverslag over het 44e verenigingsjaar.

De financiële Jaarstukken van 2012

Het verslag van de ALV van 2012

Vergelijkbare berichten

  • Agenda algemene ledenvergadering 2025

    Op woensdagavond 2 april 2025 zal de ALV plaatsvinden in het Groot Arsenaal. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Addedadamaalal?

    Na de ALV op 13 april 2016 werd in een Bergs sfeertje (en dialect) uitleg gegeven over het Bergs dialect. Leerzaam voor leden met een afstamming van elders, maar minstens zo leutig voor de autochtone Bergenaar. Het werd een reclame-uurtje voor module 17 van de School voor Geschiedenis.

  • Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 2018

    Woensdag 11 april vind de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering weer plaats in de Ontmoetingskerk. De agenda is vast in te zien op de site. De overige stukken volgen op korte termijn.

  • Contributie 2022

    Wegens een probleem bij de verzending is Waterschans IV-2021 en/of de contributiebrief niet bij iedereen juist aangekomen.