Gedicht ‘De Zoom’

Onlangs is de webredactie geattendeerd op een mooie videoclip waarbij het gedicht ‘De Zoom’ van Anton van Duinkerken gecombineerd is met beelden van De Zoom. De video is gemaakt door de heren Peter Roek en Jan Verswijveren.

Vergelijkbare berichten

  • Overlijden Jan van Mosselveld

    De redactie ontving het bericht dat oud-archivaris Jan van Mosselveld onlangs op de leeftijd van 93 jaar overleed.

  • Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

    Maandag 19 november kun je binnenkijken in een bijzonder huis in Bergen op Zoom. In en ver verleden heeft hier zelfs een beroemd zeevaarder gewoond. De huidige bewoner kan ook bogen op een ruime bekendheid. Uitzending gemist? Geeft niet, kijk gewoon hier alsnog.

  • Open Monumentendag/weekend 2017

    Het West-Brabants Archief vertoont tijden de Open Monumentendagen op zaterdag 9 september een film over gemeente Rucphen uit de 50er jaren in de prachtige gewelvenkelder. Uit het depot zijn verder diverse interessante stukken geëxposeerd. Een bezoek waard! Maar ook elders in de stad en de dorpen is veel te zien. Kijk maar eens op de website van de Kunsten in de Monumenten (een link vindt u in dit bericht)

  • Ik zou wel eens willen weten….

    Met een muzikale inleiding met dank aan Jules de Corte maakte de blinde pianist Bert van den Brink zonder woorden meteen duidelijk wat de bronzen maquette van het Markiezenhof voor visueel gehandicapten zou gaan betekenen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *