Geschiedenisquiz 2021

De Werkgroep Quiz had de voorbereidingen voor de geschiedenisquiz van vrijdag 3 april 2020 op een haartje na afgerond, toen het Corona virus dwong tot afgelasting van die quiz. Optimistisch prikten wij een nieuwe datum: 18 september 2020. Helaas, dat bleek te voorbarig, evenals de nieuwe datum van 16 april 2021.

De huidige – aangekondigde – versoepeling van de maatregelen geeft voldoende ruimte aan het idee dat de zestiende geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring toch nog in 2021 plaatst kan vinden. Als datum hebben wij vastgelegd vrijdag 8 oktober 2021. Dan heeft het team van Toeteroet eindelijk de kans de wisselbeker die zij in 2019 veroverden, te verdedigen.

Evenals bij voorgaande quizzen, mag ieder team maximaal zes leden tellen. Teams die in 2019 aan de geschiedenisquiz hebben deelgenomen of daarvoor waren uitgenodigd, krijgen 
een uitnodiging om zich in te schrijven voor de quiz van 8 oktober 2020.

Ook voor nieuwe teams staat de inschrijving open, vanaf 15 augustus 2021 kunnen zij zich per e-mail aanmelden bij Joost de Graauw via: quiz@geschiedkundigekringboz.nl

De inschrijving sluit op 10 september 2021, of wanneer het maximale aantal inschrijvingen is bereikt.

Namens de Werkgroep Quiz,

Joost de Graauw (voorzitter)

Vergelijkbare berichten

  • Kanonnen op de Waterschans teruggeplaatst

    Wanneer de laatste kanonnen van de Waterschans verdwenen zijn, is niet precies bekend. Wel dat dit minstens 150 jaar geleden is, toen Bergen op Zoom zijn vestingfunctie verloor. Nu zijn er twee weer terug. Niet als bewapening van een versterking, maar als sierstuk op het gerestaureerde monument.

  • Monumentendag voor jeugdige volwassenen

    Ouders en grootouders mochten een dag meekijken met hun (klein-) kinderen in de mooiste geschiedenisles die maar kunt bedenken. Je staat er midden in. Een eenmalig gebeuren dank zij het jubileumjaar van de Geschiedkundige Kring; tevens een langdurige traditie van de stichting Jeugdmonumentendag

  • Geschiedenis op de fiets

    Een aanwinst om al fietsend kennis te maken met wat de tweede wereldoorlog in de gemeente Steenbergen aan sporen naliet

  • Een oude luchtfoto

    Deze foto is weer een uitdaging voor wie de stad en vooral de directe omgeving nog uit de eerste helft van de vorige eeuw (her)kent. Ga er uitgebreid voor zitten eer u dit artikel opent!

  • Hofzaallezingen 2024 uitverkocht

    De interesse in de lezingencyclus is weer als vanouds groot gebleken. De kaarten zijn volledig uitverkocht. Wie weet komen er losse kaarten terug.

  • Bedstro

    Vanweg een geplande verhuizing moet familie van den Bosch node afscheid nemen van hun vele (Bergse geschiedenis-)boeken en schilderijen. Misschien is er iets van uw gading bij.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *