Geschiedenisquiz 2021

De Werkgroep Quiz had de voorbereidingen voor de geschiedenisquiz van vrijdag 3 april 2020 op een haartje na afgerond, toen het Corona virus dwong tot afgelasting van die quiz. Optimistisch prikten wij een nieuwe datum: 18 september 2020. Helaas, dat bleek te voorbarig, evenals de nieuwe datum van 16 april 2021.

De huidige – aangekondigde – versoepeling van de maatregelen geeft voldoende ruimte aan het idee dat de zestiende geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring toch nog in 2021 plaatst kan vinden. Als datum hebben wij vastgelegd vrijdag 8 oktober 2021. Dan heeft het team van Toeteroet eindelijk de kans de wisselbeker die zij in 2019 veroverden, te verdedigen.

Evenals bij voorgaande quizzen, mag ieder team maximaal zes leden tellen. Teams die in 2019 aan de geschiedenisquiz hebben deelgenomen of daarvoor waren uitgenodigd, krijgen 
een uitnodiging om zich in te schrijven voor de quiz van 8 oktober 2020.

Ook voor nieuwe teams staat de inschrijving open, vanaf 15 augustus 2021 kunnen zij zich per e-mail aanmelden bij Joost de Graauw via: quiz@geschiedkundigekringboz.nl

De inschrijving sluit op 10 september 2021, of wanneer het maximale aantal inschrijvingen is bereikt.

Namens de Werkgroep Quiz,

Joost de Graauw (voorzitter)

Vergelijkbare berichten

  • Gertrude van Roode onderscheiden

    Tijdens de officiële sluiting van het jubileumjaar werd Gertrude van Roode benoemd als lid in de Orde van Oranje Nassau.

  • Welkom in de Paardenhoek

    De mini excursie naar ‘de blokstallen’ is enerzijds een duidelijke verwijzing naar het militaire verleden van dit gebied, en anderzijds een blik op de wijze waarop wordt thans omgegaan met dit erfgoed. Herbestemming heeft de blokstallen (en andere delen van kazernegebouwen) een nieuwe toekomst gegeven.

  • Nieuws over oude boeken

    Uit een erfenis zijn enkele bibliofiele uitgaven over de Bergse geschiedenis aan de Geschiedkundige Kring aangeboden. De Kring biedt deze boeken aan uitsluitend de leden aan. Tegen een interessante, doch anti-speculatieve prijs. Lees meer in onderstaand artikel

  • Verslag van de ALV 2 april 2025

    Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.

  • Een zilveren avond

    Leden van de geschiedkundige Kring en Vrienden van het Markiezenhof konden als bijna eersten proeven van de nieuwe zilvertentoonstelling en het boek ‘Zilver in en om Bergen op Zoom’ in handen houden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *