Mini excursie naar Vrederust

Overzichts foto van Vrederust

In het kader van de tentoonstelling over Reinier Kennedy organiseert de Geschiedkundige Kring in het najaar een excursie naar Landgoed Vrederust. Tijdens de mini excursie zal met name ingegaan worden op de architectuur van het psychiatrisch ziekenhuis met de kenmerkende paviljoenbouw. Maar uiteraard mag een wandeling over het landgoed ook niet ontbreken! Kennedy verbleef tenslotte een groot deel van zijn leven op Vrederust en vervaardigde daar tal van tekeningen en schilderijen van de natuur en de omgeving van het landgoed. De tentoonstelling van zijn werk kunt u nu al in Het Markiezenhof en op Vrederust gaan bekijken. Nadere informatie over de datum en tijdstip zal te zijner tijd via de website van de Kring bekend gemaakt worden.

Vergelijkbare berichten

  • reisverslag excursie naar Xanten

    Van Marijke Somers ontvingen we een verslagje van de excursie naar Xanten op 21 september. Waarvoor onze dank.

  • Vrijwilligersdag 2022

    Op 17 september 2022 bood de Geschiedkundige Kring haar vrijwilligers het traditionele jaarlijkse uitstapje aan. Nadat corona roet in het eten gooide, kon het nu (voorzichtig) weer. De ontvangst vond plaats in de Lambertuskerk te Wouw, waar men aan twee interessante excursies kon deelnemen

  • Wilhelmietenmuseum Huijbergen

    De actieve leden van de Geschiedkundige Kring, ‘vrijwilligers’ wordt jaarlijks een bedankje aangeboden. Tegenwoordig is dat in de vorm van een educatief uitstapje, dat uiteraard aansluit bij het werkgebied van de Kring.

  • Geschiedenisquiz 2013

    Op vrijdagavond 12 april 2013 zal de Geschiedkundige Kring weer een geschiedenisquiz organiseren, de 9e editie alweer!