Problemen bezorging Waterschans

Beste leden van de Geschiedkundige Kring. De beste wensen voor het nieuwe jaar!

Ons bereiken berichten dat de bezorging van Waterschans 4 van 2024 en de contributiebrieven voor 2025  niet geheel vlekkeloos verloopt. De bezorging is in tijdspad voor ons niet te verklaren; sommige leden ontvingen de post al voor de kerst, anderen hebben het nog altijd niet ontvangen. Het zou aan de kerstpostvertraging kunnen liggen maar we maken ons zorgen of dat alles verklaart.
Het bestuur is hiermee bezig, en vragen jullie om via secretaris@geschiedkundigekringboz.nl een melding te doen als het nog niet is aangekomen, dan kunnen wij daar concreet mee aan de slag.

Excuses voor het ongemak en vriendelijke groeten.

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezingen 2023

    Na een coronastop van twee jaar pakt de Geschiedkundige Kring de draad van de Hofzaallezingen weer op. Het accent van de drie lezingen ligt op het thema ‘Vuur’. Daarmee haakt de Kring in op de reizende expositie ‘Hete Vuren’ met schatten uit het Rijksmuseum, die vanaf 22 april in museum Het Markiezenhof te zien is.

  • Geschiedenis ligt op straat

    Een gewone ontmoeting op straat brengt je soms een nieuwe kijk op alledaagse zaken. Uw verslaggever leerde iets over gebarentaal.

  • Nogmaals: een oude luchtfoto

    Het artikeltje met bovenstaande titel van enkele maanden terug heeft twee interessante reacties opgeleverd. Jeroen Dietvorst wijst als eigenaar van het pand Jeruzalem op een verbouwing, en Paul Sturm meent met op de foto zichtbare veranderingen het moment van opname ook vrij nauwkeurig te bepalen. Beide antwoorden stroken echter niet met elkaar. Leerzaam en interessant.

  • Geschiedenisquiz 2017 was pittig

    Dat viel niet mee! Zet alle namen van de bastions maar eens op de kaart, en wat weet u van de geschiedenis van het Moller lyceum? Deze en vele andere vragen deden een aanslag op de parate kennis van de deelnemers.

  • 100 jaar luchtvaart in Nederland

    Ofschoon de viering op initiatief van KLM, GKN Fokker en NLR uitgaat van 1919 als begin van de luchtvaart in Nederland, was het echte begin 10 jaar eerder in West Brabant. Het in april 2019 geopende luchtvaartmuseum ‘Wings over Woensdrecht’ brengt de historie van de luchtvaart en de Westbrabantse bijdrage hieraan nauwkeurig in beeld. Een boek over een Bergs vliegtuig maakt hier deel van uit. Maar er is veel meer.