Problemen bezorging Waterschans

Beste leden van de Geschiedkundige Kring. De beste wensen voor het nieuwe jaar!

Ons bereiken berichten dat de bezorging van Waterschans 4 van 2024 en de contributiebrieven voor 2025  niet geheel vlekkeloos verloopt. De bezorging is in tijdspad voor ons niet te verklaren; sommige leden ontvingen de post al voor de kerst, anderen hebben het nog altijd niet ontvangen. Het zou aan de kerstpostvertraging kunnen liggen maar we maken ons zorgen of dat alles verklaart.
Het bestuur is hiermee bezig, en vragen jullie om via secretaris@geschiedkundigekringboz.nl een melding te doen als het nog niet is aangekomen, dan kunnen wij daar concreet mee aan de slag.

Excuses voor het ongemak en vriendelijke groeten.

Vergelijkbare berichten

  • 1747 | schilderij Jan Steen

    Een interessante (terug) kijktip, vanavond op NPO 2. Een schilderij met Bergse roots

  • Hofzaallezing 2015-III: De Slag om de Schelde

    Een nagenoeg onbekende strijd die desondanks allesbepalend zou zijn voor de afloop van de Tweede Wereldoorlog. Vanuit deze regio wordt in samenwerking met Canada er alles aan gedaan om deze Slag om de Schelde de aandacht te geven die hij verdient. Als eerbewijs aan hen die hun leven voor onze vrijheid gaven.

  • Verslag van de ALV 2 april 2025

    Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.

  • Helaas, geen Verhalensprokkelaar

    Een van de verrassingen tijdens de aftrap van het jubileumjaar van de Kring was de aankondiging van het platform: Verhalensprokkelaar.

  • Welkom op onze nieuwe Website!

    De ontwikkeling van de website staat nooit stil en vol trots heet de websiteredactie u dan ook welkom op de vernieuwde website! Nu ook geschikt voor telefoon en tablet.