Problemen bezorging Waterschans

Beste leden van de Geschiedkundige Kring. De beste wensen voor het nieuwe jaar!

Ons bereiken berichten dat de bezorging van Waterschans 4 van 2024 en de contributiebrieven voor 2025  niet geheel vlekkeloos verloopt. De bezorging is in tijdspad voor ons niet te verklaren; sommige leden ontvingen de post al voor de kerst, anderen hebben het nog altijd niet ontvangen. Het zou aan de kerstpostvertraging kunnen liggen maar we maken ons zorgen of dat alles verklaart.
Het bestuur is hiermee bezig, en vragen jullie om via secretaris@geschiedkundigekringboz.nl een melding te doen als het nog niet is aangekomen, dan kunnen wij daar concreet mee aan de slag.

Excuses voor het ongemak en vriendelijke groeten.

Vergelijkbare berichten

  • Oude boeken? Niet weggooien!

    Oudere publicaties van de Geschiedkundige Kring zijn tegenwoordig maar lastig te vinden. Misschien staan ze bij u wel in de weg? Maar hoe kom je dat als geïnteresseerde te weten? Daar komt nu een oplossing voor. Om publicaties niet in de papierbak te laten belanden, kunt u ze nu via de Kring aanbieden. Te koop of gratis, net wat u wilt. En als u een (geschiedenis)boek zoekt, kunt dat ook laten weten.

  • Lesmateriaal na afloop van les 1

    Het ‘huiswerk’ na les 1 van oud schrift vind u hieronder. Het transcript De eed van Jan van Withem Transcriptieregels

  • De Slag om Woensdrecht

    Omdat een aantal mensen in het verleden de moeite namen om de belevenissen van inwoners van Woensdrecht en Hoogerheide op te tekenen, kunnen we vandaag de dag kennis nemen van d strijd bij de Kreekrakdam vanuit de positie van de bewoners van dat gebied. Dat het gaat om ingrijpender gebeurtenissen dan (de meeste) Bergenaren meemaakten kunt u in het volgende nalezen.

  • Opsporing met succes afgerond

    Dank zij een tip van een speurneus is de zoektocht naar een ‘verloren’ beeld met een tot vreugde stemmend succes afgerond.