Problemen bezorging Waterschans

Beste leden van de Geschiedkundige Kring. De beste wensen voor het nieuwe jaar!

Ons bereiken berichten dat de bezorging van Waterschans 4 van 2024 en de contributiebrieven voor 2025  niet geheel vlekkeloos verloopt. De bezorging is in tijdspad voor ons niet te verklaren; sommige leden ontvingen de post al voor de kerst, anderen hebben het nog altijd niet ontvangen. Het zou aan de kerstpostvertraging kunnen liggen maar we maken ons zorgen of dat alles verklaart.
Het bestuur is hiermee bezig, en vragen jullie om via secretaris@geschiedkundigekringboz.nl een melding te doen als het nog niet is aangekomen, dan kunnen wij daar concreet mee aan de slag.

Excuses voor het ongemak en vriendelijke groeten.

Vergelijkbare berichten

  • Logendag

    De Bergse School voor Geschiedenis is een begrip in de stad; zij deelt deze eer met gelijksoortige initiatieven in andere steden. Jaarlijks komen deze scholen bijeen om ervaringen uit te wisselen en elkaar te verrijken. Dir verslag werd ingezonden door de voorzitter van de Bergse School, Jan Hopstaken.

  • Sancto Antonio 200 jaar; Hofzaallezing 2018-II

    De tweede Hofzaallezing op 13 maart 2018 was geheel gewijd aan de geschiedenis en de status vandaag de dag van de St Antoniusmolen aan de Halsterseweg. De bezoekers werden bovendien vergast op een kleine inleiding op de werking van een windmolen.

  • de Waterschans 2018-II

    In de 2e Waterschans van 2018 komen autoliefhebbers aan hun trekken met 2 artikelen van Gijs Asselbergs en John Roovers. Stadsgezichten van onze mooie stad komen aan bod en Marco Vermunt gaat in op de archeologische ontdekkingen ter plaatse van het voormalig BBA terrein.

  • De wielerbanen Raayberg en Rozenoord

    Ooit had Bergen op Zoom, of liever: Nieuw Borgvliet, een wielerbaan met landelijke bekendheid. Vele beroemdheden reden er. Er is nu een boekje over verschenen. Maar, waren er plannen voor méér?

  • De Slag om Woensdrecht

    Omdat een aantal mensen in het verleden de moeite namen om de belevenissen van inwoners van Woensdrecht en Hoogerheide op te tekenen, kunnen we vandaag de dag kennis nemen van d strijd bij de Kreekrakdam vanuit de positie van de bewoners van dat gebied. Dat het gaat om ingrijpender gebeurtenissen dan (de meeste) Bergenaren meemaakten kunt u in het volgende nalezen.