Problemen bezorging Waterschans

Beste leden van de Geschiedkundige Kring. De beste wensen voor het nieuwe jaar!

Ons bereiken berichten dat de bezorging van Waterschans 4 van 2024 en de contributiebrieven voor 2025  niet geheel vlekkeloos verloopt. De bezorging is in tijdspad voor ons niet te verklaren; sommige leden ontvingen de post al voor de kerst, anderen hebben het nog altijd niet ontvangen. Het zou aan de kerstpostvertraging kunnen liggen maar we maken ons zorgen of dat alles verklaart.
Het bestuur is hiermee bezig, en vragen jullie om via secretaris@geschiedkundigekringboz.nl een melding te doen als het nog niet is aangekomen, dan kunnen wij daar concreet mee aan de slag.

Excuses voor het ongemak en vriendelijke groeten.

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezing 2024-3

    Het Geopark gebied blijkt bezaaid met vroegere verdronken dorpen. Daarbij zijn nog niet eens andere plekken als kloosters en buurtschappen geteld.

  • Twee interessante lezingen

    In de Maand voor Geschiedenis worden diverse lezingen aangeboden die u zeker niet wilt missen

  • Expeditie Zuiderwaterlinie biedt opnieuw vijf wandelingen

    Op zaterdag 21 september kun je meewandelen in Wouw. Je komt onder andere langs het Kasteel van Wouw, ooit een groots kasteel dat vanwege haar strategische positie een belangrijke rol speelde tijdens de Tachtigjarige Oorlog. Maar er is meer, op verschillende data.

  • Monumentendag voor jeugdige volwassenen

    Ouders en grootouders mochten een dag meekijken met hun (klein-) kinderen in de mooiste geschiedenisles die maar kunt bedenken. Je staat er midden in. Een eenmalig gebeuren dank zij het jubileumjaar van de Geschiedkundige Kring; tevens een langdurige traditie van de stichting Jeugdmonumentendag

  • qr code werkt niet

    In dit bericht vindt u een vervangende link voor de niet werkende qr code in Waterschans 2025-3

  • Update website

    De website is ‘verbouwd’. Alles wat u voorheen zag, is er nog steeds. Soms is een onderdeel verplaatst. Lees hier meer.