Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2013

Dinsdag 23 april heeft de Geschiedkundige Kring de algemene ledenvergadering gehouden.

Voor de pauze zijn de bestuurlijke mededelingen gedaan en is onze nieuwe voorzitter Joost de Graauw benoemd alsmede de 2 nieuwe bestuursleden Ria Huisman en Sjef de Wit.

Na de pauze heeft Johanna Jacobs een lezing gehouden over “REDDING, RESTAURATIE EN HERPLAATSING VAN ARCHITECTUURGEBONDEN KUNST UIT DE WEDEROPBOUWPERIODE”.

U kunt het verslag hier inzien.

Vergelijkbare berichten

  • Nieuwjaarswens

    Namens het bestuur wensen wij u allen Fijne Kerstdagen en een voorspoedig 2016!

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Geschiedenisquiz 2015

    Naar goed Bergs gebruik werd de 11e editie van de Geschiedenisquiz als een mijlpaal gepresenteerd. Het spreekt voor zich dat er dan ook aandacht aan de omgekeerde wereld van de Vastenavend wordt besteed. Maar dat viel nog niet mee…..

  • Oproep nieuwe bestuursleden

    Wegens het aflopen van de bestuursperiode van Greetje Hage en Hilde van den IJssel is het bestuur op zoek naar 2 nieuwe bestuursleden.

  • Hofzaallezingen 2014-III: Korneel Slootmans: archivaris of cultuurgoeroe

    Irene van Kemenade hield een inleiding over de oude stadsarchivaris Korneel Slootmans, die veel heeft betekend voor het onderzoek en de geschiedschrijving van Bergen op Zoom. Zijn magnum opus is het driedelige werk “De Paas- en Koudemarkten te Bergen op Zoom 1365 – 1565” over de jaarmarkten.