Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2013

Dinsdag 23 april heeft de Geschiedkundige Kring de algemene ledenvergadering gehouden.

Voor de pauze zijn de bestuurlijke mededelingen gedaan en is onze nieuwe voorzitter Joost de Graauw benoemd alsmede de 2 nieuwe bestuursleden Ria Huisman en Sjef de Wit.

Na de pauze heeft Johanna Jacobs een lezing gehouden over “REDDING, RESTAURATIE EN HERPLAATSING VAN ARCHITECTUURGEBONDEN KUNST UIT DE WEDEROPBOUWPERIODE”.

U kunt het verslag hier inzien.

Vergelijkbare berichten

  • Presentatie ledengeschenk 2016

    Het bestuur en de Werkgroep Boeken nodigen u van harte uit voor de presentatie van het ledengeschenk 2016 op 14 oktober in de Gertrudiskerk.

  • Nieuwe ledendag – 15 april 2026

    In het voorjaar van 2026 organiseert de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom een speciale Nieuwe ledendag voor leden die zich recent hebben aangesloten en graag nader kennis willen maken met onze activiteiten.

  • Algemene ledenvergadering 2020

    Op woensdagavond 30 september 2020 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. De kerk heeft een capaciteit van max. 80 personen, hierdoor is het essentieel u vooraf aan te melden.

  • Vacature bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.

  • Mutaties in bestuur en werkgroepen

    Tijdens de Algemene Leden Vergadering op 13 april hebben de aanwezige leden ingestemd met de benoeming van drie nieuwe leden en de herbenoeming van een lid.