Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.
Vergelijkbare berichten
Update website
De website is ‘verbouwd’. Alles wat u voorheen zag, is er nog steeds. Soms is een onderdeel verplaatst. Lees hier meer.
Lesmateriaal na afloop van les 1
Het ‘huiswerk’ na les 1 van oud schrift vind u hieronder. Het transcript De eed van Jan van Withem Transcriptieregels
Addedadamaalal?
Na de ALV op 13 april 2016 werd in een Bergs sfeertje (en dialect) uitleg gegeven over het Bergs dialect. Leerzaam voor leden met een afstamming van elders, maar minstens zo leutig voor de autochtone Bergenaar. Het werd een reclame-uurtje voor module 17 van de School voor Geschiedenis.
De eerste stolpersteine in Bergen op Zoom
Het Europabrede netwerk van Stolpersteine heeft (eindelijk) ook Bergen op Zoom bereikt.
Ziet hoe hij graaft, slaaft en draaft met geweld….
Elke dag zie je verandering rondom het ravelijn. Ga er eens kijken, het is ook nu de moeite waard, ondanks (of juist om-)dat de aannemer er bezig is.
Stadsexcursie RNR
Pakweg zestig Kringleden bezochten op 1 april 2023 het vroegere kantoorgebouw van de gieterij Rogier-Nerincx-Richter; ze kwamen veel te weten wat het artikel in de Waterschans onmogelijk nog kon bevatten.
