Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.
Vergelijkbare berichten
Vrijwilligersdag 2017: een excursie naar Merksem
De vrijwilligers van de Geschiedkundige Kring krijgen elk jaar een excursie (lees: werkbezoek) aangeboden als blijk van erkenning voor hun inspanningen.
Agenda algemene ledenvergadering 2025
Op woensdagavond 2 april 2025 zal de ALV plaatsvinden in het Groot Arsenaal. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.
De Berregse Kamer kandidaat voor de Dialectprijs Noord-Brabant 2015
De Berregse Kamer is genomineerd voor de Dialectprijs Noord-Brabant 2015!
De Slag om Woensdrecht
Omdat een aantal mensen in het verleden de moeite namen om de belevenissen van inwoners van Woensdrecht en Hoogerheide op te tekenen, kunnen we vandaag de dag kennis nemen van d strijd bij de Kreekrakdam vanuit de positie van de bewoners van dat gebied. Dat het gaat om ingrijpender gebeurtenissen dan (de meeste) Bergenaren meemaakten kunt u in het volgende nalezen.
Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2016
Het verslag van de Algemene Ledenvergadering 2016 kunt u nu teruglezen op onze site.
Grootse opening Pompejus
Afgelopen zaterdag 24 maart 2018 werd de uitkijktoren Pompejus op het fort de Roovere feestelijk geopend. Het publiek was massaal toegestroomd, daardoor was er zelfs niet voor iedereen een plekje op de tribune die in de toren is gebouwd.
