Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.
Vergelijkbare berichten
Peperstraten
Ook kleinschalig onderzoek kan tot verrassende resultaten leiden. Al hebben we hier geen Peperstraat, het brengt u wellicht op een idee.
Bekijk de Bergse vesting
De vesting is behalve enkele onderdelen als Ravelijn Op den Zoom dan wel niet meer zichtbaar, het meeste ervan bestaat nog wel degelijk. Verdwenen onder het zand nadat de top van de versterkingen was gesloopt. Bouwwerkzaamheden bieden de kans om stukjes opnieuw bloot te leggen. Zoals nu tegenover het station. Haast u, het gaat weer, en nu definitief, verdwijnen.
Twee interessante lezingen
In de Maand voor Geschiedenis worden diverse lezingen aangeboden die u zeker niet wilt missen
SIEB wordt WIE
De Geschiedkundige Kring is een nieuwe werkgroep rijker. De Stichting Industrieel Erfgoed Bergen op Stoom gaat verder als werkgroep onder de vleugels van de Geschiedkundige Kring.
Een bijzondere dodenherdenking
Duizend Canadese jongeren houden op 4 mei dodenherdenking op de oorlogsbegraafplaats in Bergen op Zoom
Nieuwe websites voor Het Markiezenhof en het West-Brabants Archief
Met het loskoppelen van Het Markiezenhof en het West-Brabants Archief hebben beide organisaties een nieuwe website gekregen. Onder andere de gedigitaliseerde Waterschans staat nu op een nieuwe plek.
