Verslag van de ALV 2 april 2025

Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.

Vergelijkbare berichten

  • Algemene Ledenvergadering 2013

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 23 april 2013 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

  • De Kode van de KrIng

    De werkgroep Jeugd laat de ‘Oude Kist’ niet alleen….

  • Agenda extra algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 27 oktober 2021 zal een extra ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk ten behoeve van het vaststellen van de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Waar Zeeland Brabant kust

    De Westbrabantse Waterlinie (k)rijgt een nieuwe parel aan het prachtige snoer

  • De geit van Mie d’n Os gestolen

    De bronzen geit was al gestolen voor hij het Bleekveldje gezien had. Lees hier meer over deze draconische misdaad die een schok door de stad deed gaan.

  • Vooraankondiging Geschiedenisquiz 2016

    Op vrijdagavond 15 april 2016 zal de twaalfde Geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring worden gespeeld in de theaterzaal van ’s Rijks.