Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.
Vergelijkbare berichten
Een zaal vol vrienden
Vrienden van Anton en andere belangstellenden kregen in een boeiend programma twee presentaties voorgeschoteld. Centraal stond het verzet van Anton van Duinkerken tegen het opkomend nationaal socialisme. Zijn Ballade van den katholiek (1935) en zijn ondubbelzinnige mening over Hitler (1940) waren aanleiding voor internering in het gijzelaarskamp St Michielsgestel van 4 mei tot 29 december 1942. Een tweede lezing sloot hier op aan en maakte duidelijk dat ook wij voor keuzen worden gesteld.
Twee ereburgers in Steenbergen
Steenbergen heeft twee geschiedenisadepten onderscheiden met het erburgerschap. Waarmee Steenbergen thans drie ereburgers kent. Beiden hebben de geschiedenis van deze stad voor de huidige generaties toegankelijk gemaakt
Algemene Ledenvergadering 2020
De Algemene Ledenvergadering zal geen doorgang vinden op 15 april 2020. De vergadering zal op een later moment plaats vinden. De stukken zijn wel gereed en terug te lezen op de website.
GK Vrijwilligers naar Breda
De vrijwilligers die de Kring draaiend houden, worden jaarlijks ‘gehonoreerd’ met een passende excursie. Deze keer werd het Maczek Memorial bezocht.
Hofzaallezing 2024-2
Hoe vergelijk je stormvloeden uit de tijd dat er geen objectieve meetmethoden bestonden? Historisch geograaf AMJ de Kraker legt uit hoe hij een systeem ontwikkelde.
Nóg een ‘Aerdig Geback’
Het herstel van de Waterschans aan het eind van het ‘havenkanaal’ is in volle gang. Een aantal foto’s en een vogelvluchtfilmpje laten u zien wat het gaat worden.
