Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.
Vergelijkbare berichten
Bergse Erfgoedprijs
Voor de nieuwe Bergse Erfgoedprijs zijn maar liefst 8 projecten ingediend. Vier daarvan zijn genomineerd. Of in ‘moderne taal’: staan op een shortlist. Meer hierover in bijgaand artikel.
Agenda extra algemene ledenvergadering 2021
Op woensdagavond 27 oktober 2021 zal een extra ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk ten behoeve van het vaststellen van de herziene statuten en huishoudelijk reglement.
Ledengeschenk Bergen in Brokken
Aansluitend aan de feestelijke afsluiting van het jubileum op 24 november is het ledengeschenk vanaf 27 november af te halen bij het VVV.
Welkom in de Paardenhoek
De mini excursie naar ‘de blokstallen’ is enerzijds een duidelijke verwijzing naar het militaire verleden van dit gebied, en anderzijds een blik op de wijze waarop wordt thans omgegaan met dit erfgoed. Herbestemming heeft de blokstallen (en andere delen van kazernegebouwen) een nieuwe toekomst gegeven.
Algemene Ledenvergadering 11 april 2018
Alle stukken behorende bij de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.
Oud voorzitter Ad van den Bulck overleden
Op 28 oktober 2014 kwam het trieste bericht, dat onze oud-voorzitter, Ad van den Bulck, na een kort ziekbed is overleden. Wij verliezen in hem een gedreven mens met een warm hart voor de geschiedenis van Bergen op Zoom, waar hij veel van zijn energie in stak. Zijn stimulerende kracht zal ons nog lang bij blijven.
