Open dag WestBrabantse Waterlinie

Fort Henricus, Fort de Roovere en Het Ravelijn; drie parels van de West Brabantse Waterlinie. Op deze en andere unieke locaties vieren de gemeenten Bergen op Zoom en Steenbergen na jaren van bouwen de afronding van de in ere herstelde West Brabantse Waterlinie.

Komt dat zien!
Iedereen is van harte welkom op zondag 20 oktober 2019 tijdens de Open Dag van de West-Brabantse Waterlinie. Kom langs en dompel je onder in allerhande feestelijke, culturele, creatieve, architectonische, historische en sportieve activiteiten – voor jong en oud – op Fort de Roovere , het Ravelijn en Fort Henricus. Laat je meeslepen naar ons rijke verleden, geniet van de optredens, maak een bustour langs alle locaties, en luister naar de boeiende vertellingen van de gidsen over de Waterschans, Benedensas en Dintelse Gorzen.
De Open Dag begint om 12.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Meer info over het uitgebreide programma vind je hier. Houd daarnaast ook het facebook-event ​ in de gaten.

Vergelijkbare berichten

  • Er staat een paard in de tuin ….

    Indertijd waren we te gast aan de Hoogstraat 15, het huis van De Ram. Er dook een interessante foto op in het West brabants Archief, die gemaakt is in de achtertuin van dit pand.

  • Bergse Erfgoedprijs

    Voor de nieuwe Bergse Erfgoedprijs zijn maar liefst 8 projecten ingediend. Vier daarvan zijn genomineerd. Of in ‘moderne taal’: staan op een shortlist. Meer hierover in bijgaand artikel.

  • Ongewenst erfgoed

    Het verleden heeft sporen in stad en land nagelaten waar we niet echt op zaten te wachten. Ook lang nadien ontstaan er nog discussies over.

  • Ledengeschenk Bergen in Brokken

    Aansluitend aan de feestelijke afsluiting van het jubileum op 24 november is het ledengeschenk vanaf 27 november af te halen bij het VVV.