Open dag WestBrabantse Waterlinie

Fort Henricus, Fort de Roovere en Het Ravelijn; drie parels van de West Brabantse Waterlinie. Op deze en andere unieke locaties vieren de gemeenten Bergen op Zoom en Steenbergen na jaren van bouwen de afronding van de in ere herstelde West Brabantse Waterlinie.

Komt dat zien!
Iedereen is van harte welkom op zondag 20 oktober 2019 tijdens de Open Dag van de West-Brabantse Waterlinie. Kom langs en dompel je onder in allerhande feestelijke, culturele, creatieve, architectonische, historische en sportieve activiteiten – voor jong en oud – op Fort de Roovere , het Ravelijn en Fort Henricus. Laat je meeslepen naar ons rijke verleden, geniet van de optredens, maak een bustour langs alle locaties, en luister naar de boeiende vertellingen van de gidsen over de Waterschans, Benedensas en Dintelse Gorzen.
De Open Dag begint om 12.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Meer info over het uitgebreide programma vind je hier. Houd daarnaast ook het facebook-event ​ in de gaten.

Vergelijkbare berichten

  • Kunst te koop

    De maker van de buste van Korneel Slootmans biedt enkele voorstudies te koop aan. Deze laten Bergenaren toch niet in vreemde handen overgaan?

  • Gevechtsverslagen Meidagen 1940 online

    De meidagen in 1940 kunnen nu gedetailleerd worden onderzocht. Strijdverslagen van (nederlandse) militairen staan vanaf vandaag online.

  • Mooij weer SIEB

    SIEB is er in geslaagd een mooi stukje industrieel erfgoed te behouden. Wat meer is: Verborgen kunst wordt hiermee zichtbaar gemaakt voor iedereen. Bezoekers van Kees de Mooij Fiets en Fitness kunnen het gerestaureerde kunstwerk uit het gesloopte GEB trafohuis in het voormalige Liga-gebouw bewonderen.

  • Opsporing met succes afgerond

    Dank zij een tip van een speurneus is de zoektocht naar een ‘verloren’ beeld met een tot vreugde stemmend succes afgerond.

  • Rommetom Anton

    op 2 februari kunde smiddags in Den Enghel deelneme n’aan ”n bijèènkomst die int teke’staa van boer Anton en de vastenavend. Reken mar, da wor `n carnavaleske gebeurtenis. Dèèr wilde nie ontbreke! Kunde gelijk effe lengst de pop-up-stoor mee vastenavend spullekes kuiere in de Fortuinstraat. Ge kun dèèr terecht op donderdag en vrijdagmiddag, én de zaterdag d’n ééle dag. Kun d’oew eige teminste netjes aankleje voor dadde naar d’n Engel gaat, ééj?

  • Hoop op Toekomst

    Deze toch wat deprimerende, en tegelijkertijd optimistische film- en boektitel brengt u terug naar WO I, toen vele Belgische vluchtelingen uit hun gewone dagelijkse leven werden gerukt, en zij hoopten een nieuwe toekomst op te kunnen bouwen na het oorlogsgeweld dat hen plotseling overkwam.