Lesmateriaal na afloop van les 2

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezingen 2024 uitverkocht

    De interesse in de lezingencyclus is weer als vanouds groot gebleken. De kaarten zijn volledig uitverkocht. Wie weet komen er losse kaarten terug.

  • Hofzaallezingen 2025

    De kaartverkoop voor de Hofzaallezingen is geopend. De cyclus is dit jaar op dinsdag 21 en 28 oktober en 4 november 2025.

  • Rommetom Anton

    op 2 februari kunde smiddags in Den Enghel deelneme n’aan ”n bijèènkomst die int teke’staa van boer Anton en de vastenavend. Reken mar, da wor `n carnavaleske gebeurtenis. Dèèr wilde nie ontbreke! Kunde gelijk effe lengst de pop-up-stoor mee vastenavend spullekes kuiere in de Fortuinstraat. Ge kun dèèr terecht op donderdag en vrijdagmiddag, én de zaterdag d’n ééle dag. Kun d’oew eige teminste netjes aankleje voor dadde naar d’n Engel gaat, ééj?

  • De handen uit de mouwen

    De Scherminckel vraagt vrijwilligers om een handje bij te steken bij het archeologisch onderzoek. Daarmee bedoelen ze u ook!

  • Fotoreportage Oesterlab

    In Waterschans 2023 | 2 aandacht voor het vm. Oesterlab aan de Wittoucksingel door onze redacteur Henk Boot. Aanvullend op het artikel een fotorapportage van het exterieur en interieur.

  • Levenslicht

    Op 27 januari 2020 is het 75 jaar geleden dat concentratie- en vernietigingskamp Auschwitz, hét internationale symbool van de Holocaust, werd bevrijd. Om mensen in hun eigen gemeente te betrekken bij dit oorlogsverleden, is een tijdelijk lichtmonument ontworpen door Daan Roosegaarde. In 170 gemeenten is (een stukje van) dit kunstwerk te zien. In Bergen op Zoom is dat op de binnenplaats van het Markiezenhof.