Aankondiging Algemene Leden Vergadering

De Algemene Leden Vergadering van de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom zal plaatvinden in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur.
Nadere informatie volgt in Waterschans 2015 – I en de website.
De stukken voor de ALV zullen ook op de website gepubliceerd worden.

Vergelijkbare berichten

  • Twee interessante lezingen

    In de Maand voor Geschiedenis worden diverse lezingen aangeboden die u zeker niet wilt missen

  • Waar Zeeland Brabant kust

    De Westbrabantse Waterlinie (k)rijgt een nieuwe parel aan het prachtige snoer

  • Een zilveren topstuk voor het Markiezenhof

    Opnieuw is de stichting Bergen op Zilver er in geslaagd een zilveren pronkstuk van een Bergse zilversmid te (laten) verwerven. De stichting Mastboom-Brosens bood deze in bruikleen aan het Markiezenhof aan.

  • 36 keer bladeren

    Bladerboekjes van het Markiezenhof vormen tezamen een snelcursus Bergse geschiedenis. Via een groot aantal invalshoeken bieden ze een snelle inkijk in de stadsgeschiedenis, de heren van het markiezaat, hun woningen met het Markiezenhof in het bijzonder en nog veel meer.

  • Wad ’n otskaai

    Dialectwoorden zijn voor de ‘autochtonen’ onmiddellijk herkenbaar…., of niet! De verbazing van een groep cursisten op de School voor geschiedenis over bovenstaande uitdrukking leidde tot een kleine speurtocht met een wat verrassend resultaat.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *