Aankondiging Algemene Leden Vergadering

De Algemene Leden Vergadering van de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom zal plaatvinden in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur.
Nadere informatie volgt in Waterschans 2015 – I en de website.
De stukken voor de ALV zullen ook op de website gepubliceerd worden.

Vergelijkbare berichten

  • Lezing Reimerswaal

    Een lezing in het Zeeuws Museum over verdronken land van Reimerswaal.

  • Oesterlab in goede handen

    Het oesterlab krijgt een nieuw leven als woning van een architect met Bergse roots

  • Nieuw boek over de waterlinie

    Een onderzoek naar de opbouw en werking van de waterlinie biedt veel nieuwe informatie in een overzichtelijk en prachtig vormgegeven boek.

  • Week van het oude schrift

    Van 21 tot en met 26 september 2026 staat tijdens de Week van het oude schrift het lezen en begrijpen van oude schriftvormen centraal. Een mooie aanleiding om ook eens dichter bij huis te kijken. Want wie oude archiefstukken over Bergen op Zoom en West-Brabant wil onderzoeken, ontdekt al snel dat het kunnen lezen van oud schrift onmisbaar is.

  • Open Joodse Huizen / Huizen van Verzet

    5 mei: Bevrijdingsdag! Voor hen die overleefden, en zij die werkten in het geheim, was de Duitse terugtocht eens te meer bevrijdend.
    Sommige stadgenoten niet meer terug uit de Duitse kampen. Op vijf plaatsen in Bergen op Zoom worden verhalen verteld over een aantal van deze mensen.
    Huiveringwekkend, maar uiterst leerzaam voor huidige generaties

  • Nóg een ‘Aerdig Geback’

    Het herstel van de Waterschans aan het eind van het ‘havenkanaal’ is in volle gang. Een aantal foto’s en een vogelvluchtfilmpje laten u zien wat het gaat worden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *