Aankondiging Algemene Leden Vergadering

De Algemene Leden Vergadering van de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom zal plaatvinden in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur.
Nadere informatie volgt in Waterschans 2015 – I en de website.
De stukken voor de ALV zullen ook op de website gepubliceerd worden.

Vergelijkbare berichten

  • Nieuwsbrief BOzilver #12; augustus 2019

    Het project Bergen op Zilver is na de zilvertentoonstelling in 2017 bepaald niet stilgevallen. Inmiddels verscheen nieuwsbrief 12 met hoogst interessant nieuws.

  • Algemene Ledenvergadering 2013

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 23 april 2013 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

  • Hofzaallezingen 2023

    Na 2 jaar noodgedwongen pauze door Covid-19 zal in 2023 weer een cyclus Hofzaallezingen plaatsvinden. Op vrijdag 7 april 2023 komen ze in de verkoop via het Markiezenhof.

  • Lezingen, lezingen, lezingen

    Van lezingen word je wijzer. Door het luisteren naar wat iemand over een onderwerp te vertellen heeft, steek je op een simpele wijze het een en ander op over onze streek wat je anders met meer moeite ontdekt. Ook zijn er lezingen die tijdens vakanties nuttig zijn, omdat je met andere ogen naar bouwkunst gaat kijken.

  • Stem op deze vrijwilligers

    Een oproep om te stemmen op de Erfgoedgroep van de Zuidwesthoek die meegewerkt hebben aan de uitgave van 80 jaar bevrijding Brabantse Wal.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *