Agenda extra algemene ledenvergadering 2021

Uitnodiging extra ALV 2021

Graag nodigen wij u uit voor de extra Algemene Ledenvergadering van de Geschiedkundige Kring op woensdag 27 oktober 2021 in De Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom. De ALV zal aanvangen om 19.30 uur, inloop vanaf 19.00 uur. Deze extra vergadering is vereist omdat op de Algemene Ledenvergadering van 13 oktober niet het benodigd aantal leden aanwezig was om de nieuwe statuten te kunnen vaststellen. Hiertoe is een tweede vergadering uitgeschreven waarbij de dan aanwezige leden rechtsgeldig het besluit tot wijziging kunnen nemen. 

Afhankelijk van het aantal aanmeldingen zal de vergadering gehouden worden in de kerkzaal. Aanmelding vooraf is daarom van belang.

Agenda

De voorzitter: Koert Damveld

De secretaris: Janine de Kok

 


Aanmelden

Vergelijkbare berichten

  • Aankondiging Algemene Leden Vergadering

    De Algemene Leden Vergadering zal plaatsvinden op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom. Nadere informatie volgt.

  • Vacatures bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuwe voorzitter en een tweetal nieuwe bestuursleden.

  • Welkom op de nieuwe website van de Geschiedkundige Kring!

    De website zal onder meer worden benut om leden sneller over actuele zaken te informeren. De excursies en lezingen, informatie over de komende Waterschans en hetgeen waar werkgroepen mee bezig zijn krijgen een prominenter plaats op de website. Ook verslagen van deze activiteiten krijgen een zichtbaarder plaats op de site zodat u deze eenvoudig terug kunt lezen.

  • Agenda Algemene Ledenvergadering 2016

    De agenda voor de Algemene Ledenvergadering op woensdag 13 april 2016 is opgesteld. Na de pauze zal Cees van Broekhoven een lezing geven over het Bergse dialect.

  • Oud voorzitter Ad van den Bulck overleden

    Op 28 oktober 2014 kwam het trieste bericht, dat onze oud-voorzitter, Ad van den Bulck, na een kort ziekbed is overleden. Wij verliezen in hem een gedreven mens met een warm hart voor de geschiedenis van Bergen op Zoom, waar hij veel van zijn energie in stak. Zijn stimulerende kracht zal ons nog lang bij blijven.