Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 22 april gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

 

De stukken voor de ALV:

De agenda voor de Algemene Ledenvergadering.

Het jaarverslag over het 46e verenigingsjaar.

De financiële Jaarstukken van 2014 en begrotingen voor 2015-2016.

Het beleidsplan voor 2015-2018.

Het verslag van de ALV d.d. 16 april 2014.

Vergelijkbare berichten

  • Vacature bestuur

    In april 2021 zal secretaris Sjef de Wit statutair aftreden. Bent u geïnteresseerd om onze secretaris op te volgen, lees hier meer over de procedure.

  • Ledengeschenk 2014

    Over de korte tijd dat Bergen op Zoom in oktober 1914 betrokken werd bij het drama van de Belgische vluchtelingen en de lange geschiedenissen die zich hierna ontwikkelden. Vanaf 7 oktober ligt het voor leden te wachten.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2025

    Op woensdagavond 2 april 2025 zal de ALV plaatsvinden in het Groot Arsenaal. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Bestuursmutaties

    Twee markante leden van het bestuur verlieten na de statutair maximale termijn hun zetel. Zij werden door de voorzitter bij hun afscheid nog eens extra in het zonnetje gezet.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *