Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 22 april gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

 

De stukken voor de ALV:

De agenda voor de Algemene Ledenvergadering.

Het jaarverslag over het 46e verenigingsjaar.

De financiële Jaarstukken van 2014 en begrotingen voor 2015-2016.

Het beleidsplan voor 2015-2018.

Het verslag van de ALV d.d. 16 april 2014.

Vergelijkbare berichten

  • Geschiedenisquiz 2023

    De 18e quiz waar u uw kennis van de Bergse geschiedenis (en méér) met anderen kunt meten. Schrijf uw team nu in en ga met dit bericht in training voor de eeuwige roem!

  • Onze beoogde nieuwe voorzitter!

    Onze voorzitter Joost de Graauw zal zich niet beschikbaar stellen voor een tweede termijn. Het bestuur heeft de heer Koert Damveld bereid gevonden zitting te nemen in het bestuur. Bij de Algemene Ledenvergadering op 13 april 2016 zal de heer Koert Damveld voordragen worden voor de functie van voorzitter.

  • Uitnodiging: feestelijke opening jubileumjaar

    In 2018 bestaat de Geschiedkundige Kring 50 jaar. Een mooie gelegenheid voor een jaar vol feestelijke activiteiten. De aftrap van het feestjaar zal op zaterdag 13 januari in Het Zwijnshoofd plaats vinden.

  • Nieuwjaarswens

    Namens het bestuur wensen wij u allen Fijne Kerstdagen en een voorspoedig 2016!

  • Gevolgen Corona / Covid 19 virus

    Update 25-3: Quiz/SvG/ALV. Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *