Wijziging bestemming stadsexcursie

Helaas kregen wij op 20 oktober een telefoontje dat het geplande bezoek aan de voormalige brouwerij van Asselbergs, Van Heijst & co door privé omstandigheden niet door kan gaan.
Hierop hebben de excursieleiders, de heren Jan en Laurijs Weyts, moeten besluiten om deze stadsexcursie te schrappen. Voor belangstellenden hebben bieden ze hierbij wel een alternatief op dezelfde datum:

De Linde, Pottersraat 22

Op 19 november kunt u een bezoek brengen aan:
– Potterstraat 22, woonhuis van de fam. Weyts en
– Lievevrouwestraat 10, dat nu verbouwd gaat worden.
Voor deelname aan deze excursie is aanmelding vooraf gewenst.
Verzamelen om 11.55u aan Potterstraat 22.

Het is spijtig dat het geplande bezoek aan de (voormalige..!) brouwerij moet vervallen, maar wij hopen op uw begrip. Voor wie toch een blik in het gebouw wil werpen, is de uitzending ‘ Een monumentje‘ van ZuidWestTV van 12 februari 2016 wellicht een aardige ’troostprijs’.
Mocht u zich voor deze excursie hebben aangemeld, doch niet aan het alternatief wenst deel te nemen, wilt u dan uw afzegging per mail doorgeven aan de secretaris: secretaris@geschiedkundigekringboz.nl 

Lievevrouwestraat 10 (naast van de Kreek)

 

Vergelijkbare berichten

  • BRIE excursie “Leer en Logistiek in de 20e eeuw”

    Op woensdag 1 oktober 2014 organiseert de Stichting Brabants Industrieel Erfgoed een excursie naar de voormalige Koninklijke Verenigde Lederfabriek te Oisterwijk en naar de Moerputtenbrug in ‘s-Hertogenbosch. De voormalige leerfabriek was ooit de grootste leerlooierij van Europa. Omdat de Langstraatspoorlijn van ’s-Hertogenbosch naar Lage Zwaluwe door het natte laagveengebied van de Moerputten liep werden er twee bruggen, waaronder de Moerputtenbrug, gebouwd.

  • Peperstraten

    Ook kleinschalig onderzoek kan tot verrassende resultaten leiden. Al hebben we hier geen Peperstraat, het brengt u wellicht op een idee.

  • Kunst te koop

    De maker van de buste van Korneel Slootmans biedt enkele voorstudies te koop aan. Deze laten Bergenaren toch niet in vreemde handen overgaan?

  • Problemen bezorging Waterschans

    Helaas blijkt de bezorging van Waterschans 4 niet geheel vlekkeloos verloopt. Mocht u de Waterschans IV nog niet ontvangen hebben leest u in dit bericht hoe dit opgepakt kan worden.

  • Een bleekneusje duikt op

    Na 80 jaar komt er nóg een herinnering van een toenmalig bleekneusje tevoorschijn

  • Verslag van de ALV 2 april 2025

    Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.

0 reacties

  1. Geachte,

    Kunt u mij helpen i.v.m. cinema Roxy.
    Van en tot wanneer werden er film getoond?

    Ik dank u bij voorbaat voor uw hulp.

    Groeten,

    Dominique

    1. Beste Dominique,

      ik heb je vraag doorgezet naar ons bestuur. Het kan met de kerstvakantie even duren voor we daar meer over weten maar we laten het je zo spoedig mogelijk weten.

      groeten

      Laurijs
      Webteam Geschiedkundige Kring

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *