Wijziging bestemming stadsexcursie

Helaas kregen wij op 20 oktober een telefoontje dat het geplande bezoek aan de voormalige brouwerij van Asselbergs, Van Heijst & co door privé omstandigheden niet door kan gaan.
Hierop hebben de excursieleiders, de heren Jan en Laurijs Weyts, moeten besluiten om deze stadsexcursie te schrappen. Voor belangstellenden hebben bieden ze hierbij wel een alternatief op dezelfde datum:

De Linde, Pottersraat 22

Op 19 november kunt u een bezoek brengen aan:
– Potterstraat 22, woonhuis van de fam. Weyts en
– Lievevrouwestraat 10, dat nu verbouwd gaat worden.
Voor deelname aan deze excursie is aanmelding vooraf gewenst.
Verzamelen om 11.55u aan Potterstraat 22.

Het is spijtig dat het geplande bezoek aan de (voormalige..!) brouwerij moet vervallen, maar wij hopen op uw begrip. Voor wie toch een blik in het gebouw wil werpen, is de uitzending ‘ Een monumentje‘ van ZuidWestTV van 12 februari 2016 wellicht een aardige ’troostprijs’.
Mocht u zich voor deze excursie hebben aangemeld, doch niet aan het alternatief wenst deel te nemen, wilt u dan uw afzegging per mail doorgeven aan de secretaris: secretaris@geschiedkundigekringboz.nl 

Lievevrouwestraat 10 (naast van de Kreek)

 

Vergelijkbare berichten

  • Pompejus opgeleverd

    Fort de Roovere kan nu ook van bovenaf worden bekeken. De toren is de kroon op het werk van velen die aan het herstel van het fort en de aansluitende waterlinie hebben meegewerkt.

  • Stadsexcursie Vrijmetselarij

    Op zondag 20 september wordt weer een stadsexcursie in samenwerking met SBM georganiseerd. Dit maal langs de plaatsen waar de Vrijmetselarij ooit gevestigd was.

  • Ontdekking in het Markiezenhof

    Hoe nuttig een restauratie op zich al is, dit wordt bijna overtroffen door de vondst van een eeuwenoud boek.

  • Geschiedenisquiz 2023

    De 18e quiz waar u uw kennis van de Bergse geschiedenis (en méér) met anderen kunt meten. Schrijf uw team nu in en ga met dit bericht in training voor de eeuwige roem!

0 reacties

  1. Geachte,

    Kunt u mij helpen i.v.m. cinema Roxy.
    Van en tot wanneer werden er film getoond?

    Ik dank u bij voorbaat voor uw hulp.

    Groeten,

    Dominique

    1. Beste Dominique,

      ik heb je vraag doorgezet naar ons bestuur. Het kan met de kerstvakantie even duren voor we daar meer over weten maar we laten het je zo spoedig mogelijk weten.

      groeten

      Laurijs
      Webteam Geschiedkundige Kring

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *