Quizzers: laatste kans!

Wie nog aarzelt om met een team van max 6 leden aan de geschiedenisquiz deel te nemen, moet nu snel beslissen! Er is nog wel een plekje, maar de inschrijvingstermijn eindigt binnenkort! De veilingklok tikt tot 15 maart.
Het belooft een interessante, leuke en vooral leerzame quiz te worden. Rekening houdend met de opmerkingen over de vorige quiz heeft de werkgroep quiz enkele geheel nieuwe elementen ingebracht. Maar we verklappen niets, de deelnemers zijn de eersten die weten wat er nieuw is. Uw verslaggever is (als medelid van de werkgroep) in ieder geval enthousiast.

Natuurlijk doet ook het (bestuurs-)team Voor Spek en Bòòne weer mee, al is dat buiten mededinging. Volgens de (officieuze) puntentelling zou dit team (van vier!) in 2023 trouwens de hoofdprijs hebben weggesleept!

Vele teams hebben zich inmiddels aangemeld. Dus aarzel niet langer, haal uw team bij elkaar en meld aan! Het kan nog net. Wees anderen voor en bezorg uzelf een geweldige avond. Lid zijn van de Kring is helemaal niet nodig, al is dat wel veel slimmer..;) Een mailtje naar quiz@geschiedkundigekringboz.nl.  volstaat voor een voor uw team gedenkwaardige avond.
En dan hebben we het nog niet over het nagenieten, zoals waarom je op die simpele vraag toch nèt het verkeerde antwoord gaf, of nou tóch maar eens die oude Waterschans opzoeken voor dat artikel, en de gedigitaliseerde boeken op de website eens doorspitten.
Wat dat laatste betreft, geven we u deze tip: dat is ook nuttig als voorbereiding op de komende quiz op 12 april aanstaande. Ook kunt u hier de vragen van 2013 (zonder themarondes) bekijken: ronde 1 – ronde 2  –  ronde 3  –  ronde 4. U kunt zichzelf ook testen, want de (juiste) antwoorden vindt u aan het einde van elke ronde.

Vergelijkbare berichten

  • Stadsexcursie RNR

    Geen grap, op zaterdag 1 april 2023 zal weer een stadsexcursie plaatsvinden. We gaan op bezoek bij oude hoofdgebouw van Rogier Nerincx Richter!

  • Gevechtsverslagen Meidagen 1940 online

    De meidagen in 1940 kunnen nu gedetailleerd worden onderzocht. Strijdverslagen van (nederlandse) militairen staan vanaf vandaag online.

  • Hofzaallezingen over geopark schelde delta

    Vanaf dinsdag 5 maart start weer een cyclus van 3 Hofzaallezingen in het Markiezenhof. De cyclus staat dit jaar in het teken van het Geopark Schelde Delta.

  • GeschiedenisQuiz 2015

    De 11e editie van de GeschiedenisQuiz komt er al weer aan! Op vrijdag 10 april 2015 gaan de teams weer de strijd aan.

  • Aankondiging Algemene Leden Vergadering

    De Algemene Leden Vergadering zal plaatsvinden op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom. Nadere informatie volgt.

  • Logendag

    De Bergse School voor Geschiedenis is een begrip in de stad; zij deelt deze eer met gelijksoortige initiatieven in andere steden. Jaarlijks komen deze scholen bijeen om ervaringen uit te wisselen en elkaar te verrijken. Dir verslag werd ingezonden door de voorzitter van de Bergse School, Jan Hopstaken.