Quizzers: laatste kans!

Wie nog aarzelt om met een team van max 6 leden aan de geschiedenisquiz deel te nemen, moet nu snel beslissen! Er is nog wel een plekje, maar de inschrijvingstermijn eindigt binnenkort! De veilingklok tikt tot 15 maart.
Het belooft een interessante, leuke en vooral leerzame quiz te worden. Rekening houdend met de opmerkingen over de vorige quiz heeft de werkgroep quiz enkele geheel nieuwe elementen ingebracht. Maar we verklappen niets, de deelnemers zijn de eersten die weten wat er nieuw is. Uw verslaggever is (als medelid van de werkgroep) in ieder geval enthousiast.

Natuurlijk doet ook het (bestuurs-)team Voor Spek en Bòòne weer mee, al is dat buiten mededinging. Volgens de (officieuze) puntentelling zou dit team (van vier!) in 2023 trouwens de hoofdprijs hebben weggesleept!

Vele teams hebben zich inmiddels aangemeld. Dus aarzel niet langer, haal uw team bij elkaar en meld aan! Het kan nog net. Wees anderen voor en bezorg uzelf een geweldige avond. Lid zijn van de Kring is helemaal niet nodig, al is dat wel veel slimmer..;) Een mailtje naar quiz@geschiedkundigekringboz.nl.  volstaat voor een voor uw team gedenkwaardige avond.
En dan hebben we het nog niet over het nagenieten, zoals waarom je op die simpele vraag toch nèt het verkeerde antwoord gaf, of nou tóch maar eens die oude Waterschans opzoeken voor dat artikel, en de gedigitaliseerde boeken op de website eens doorspitten.
Wat dat laatste betreft, geven we u deze tip: dat is ook nuttig als voorbereiding op de komende quiz op 12 april aanstaande. Ook kunt u hier de vragen van 2013 (zonder themarondes) bekijken: ronde 1 – ronde 2  –  ronde 3  –  ronde 4. U kunt zichzelf ook testen, want de (juiste) antwoorden vindt u aan het einde van elke ronde.

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezing 2024-2

    Hoe vergelijk je stormvloeden uit de tijd dat er geen objectieve meetmethoden bestonden? Historisch geograaf AMJ de Kraker legt uit hoe hij een systeem ontwikkelde.

  • Een nieuwe belofte

    De 76e editie van de Maria Ommegang wordt zwaar gehinderd door de coronacrisis. De stoet zal niet door de straten trekken, maar zonder publiek in de Gertrudiskerk. Deze unieke gebeurtenis wordt door ZuidWestTV rechtstreeks uitgezonden op 28 juni vanaf 14.00 uur (Ziggo kanaal 40 of KPN kanaal 1420)

  • Bergse Erfgoedprijs

    Voor de nieuwe Bergse Erfgoedprijs zijn maar liefst 8 projecten ingediend. Vier daarvan zijn genomineerd. Of in ‘moderne taal’: staan op een shortlist. Meer hierover in bijgaand artikel.

  • Welkom op onze nieuwe Website!

    De ontwikkeling van de website staat nooit stil en vol trots heet de websiteredactie u dan ook welkom op de vernieuwde website! Nu ook geschikt voor telefoon en tablet.

  • Eregalerij van Brabantse Gesneuvelden

    Een bijzonder project van het Brabants Historisch Informatie Centrum i.s.m. Stichting Herdenking Brabants Gesneuvelden. Een eregalerij voor Brabantse gesneuvelden in het kader van 75 jaar bevrijding van Noord-Brabant. De eregalerij is via website en van 7 t/m 22 september te bezoeken.