Vooraankondiging Geschiedenisquiz 2017

Je neemt er altijd wat van mee...
Je neemt er altijd wat van mee…

Op vrijdagavond 12 mei 2017 zal de dertiende Geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring plaatsvinden. De quiz wordt gespeeld in de theaterzaal van de Regionale Scholengemeenschap ’t Rijks, die traditiegetrouw daarvoor gastvrijheid biedt.
De quiz van 2016 is gewonnen door De Weervissers. Hoewel een aantal leden van dit team niet geheel onbekend was met deelname aan de Geschiedenisquiz, illustreert deze eerste plaats dat ook nieuwe deelnemers beslag kunnen leggen op de eerste plaats.
Zoals gebruikelijk telt ieder team maximaal zes leden. Teams die in 2016 aan de Geschiedenisquiz hebben deelgenomen of daarvoor waren uitgenodigd, krijgen half januari per e-mail een uitnodiging om zich in te schrijven voor de quiz van 2017. Ook voor nieuwe teams staat de inschrijving open. Zij kunnen zich vanaf 1 februari 2017 per e-mail aanmelden bij Joost de Graauw: degraauw@home.nl.

De inschrijving sluit op 15 maart 2017, of zodra het maximale aantal van 24 teams zich heeft aangemeld.

Vergelijkbare berichten

  • Een monumentaal weekend

    Het komend weekend van 12 en 13 september 2026, een feest in de eigen omgeving. Bezoek die plek die je al zo lang van plan was.

  • Afscheid Willem van Ham

    Het afscheid van de op 3 juni j.l. overleden Dr Willem van Ham was een indrukwekkende en sfeervolle gebeurtenis. De hier weergegeven toespraken tonen eens temeer welke grootheid we thans moeten loslaten. Ze vormen tezamen een digitaal monument voor ons erelid.

  • Wijding tegeltableau Gertrudiskapel

    Aan de Scheldelaan is de gerestaureerde Gertrudiskapel officieel heropend middels een wijding van het vernieuwde Gertrudis tegeltableau

  • Lancering website Jeugdcanon.nl

    Op woensdag 22 januari 2025 is de website Jeugdcanon.nl gelanceerd. Dit project van de werkgroep Jeugd is een unieke geschiedeniswebsite gericht op kinderen in de leeftijd van ca. 8 tot 12 jaar.

  • Een raadselachtig schot

    Vanuit de Moeregrebstraat is in de achtergevel van het pand Rijkebuurtstraat een kogel te zien die er volgens een zegsman al sedert mensenheugenis zit. DE vraag is: hoe is die kogel daar gekomen? Een uitdaging voor de lezer.

  • Vrijwilligersdag 2019

    De (jaarlijkse) vrijwilligersdag voerde de hulpkrachten van de Kring als aansluiting op 75 jaar Bevrijding Brabantse Wal naar het Bevrijdingsmuseum Zeeland, dat geheel in het teken staat van de Slag om de Schelde