Vooraankondiging Geschiedenisquiz 2017

Je neemt er altijd wat van mee...
Je neemt er altijd wat van mee…

Op vrijdagavond 12 mei 2017 zal de dertiende Geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring plaatsvinden. De quiz wordt gespeeld in de theaterzaal van de Regionale Scholengemeenschap ’t Rijks, die traditiegetrouw daarvoor gastvrijheid biedt.
De quiz van 2016 is gewonnen door De Weervissers. Hoewel een aantal leden van dit team niet geheel onbekend was met deelname aan de Geschiedenisquiz, illustreert deze eerste plaats dat ook nieuwe deelnemers beslag kunnen leggen op de eerste plaats.
Zoals gebruikelijk telt ieder team maximaal zes leden. Teams die in 2016 aan de Geschiedenisquiz hebben deelgenomen of daarvoor waren uitgenodigd, krijgen half januari per e-mail een uitnodiging om zich in te schrijven voor de quiz van 2017. Ook voor nieuwe teams staat de inschrijving open. Zij kunnen zich vanaf 1 februari 2017 per e-mail aanmelden bij Joost de Graauw: degraauw@home.nl.

De inschrijving sluit op 15 maart 2017, of zodra het maximale aantal van 24 teams zich heeft aangemeld.

Vergelijkbare berichten

  • Open Joodse Huizen / huizen van verzet

    Jaarlijks worden op (bijna) de plek waar ze woonden, de verhalen van Joodse stadgenoten verteld, én waar schuilplaatsen werden geboden tijdens de tweede wereldoorlog.
    OP 3 mei is er een online talkshow

  • Hofzaallezingen over geopark schelde delta

    Vanaf dinsdag 5 maart start weer een cyclus van 3 Hofzaallezingen in het Markiezenhof. De cyclus staat dit jaar in het teken van het Geopark Schelde Delta.

  • Geschiedenisquiz was genoeglijk en leerzaam

    De jaarlijkse geschiedenisquiz trok ondanks de vrij late datering toch 140 deelnemers in 23 teams. Een 24e team deed naar eigen zeggen ‘voor spek en bonen’ mee. Voor de gruwelijke details, lees het artikel, en lees hoe Joop Zoetemelk herdoopt wordt.

  • Zilvertentoonstelling feestelijk geopend

    Een drukbezochte openingsplechtigheid viel de organisatoren van de zilvertentoonstelling ten deel. Belangstelling vanuit de zilverwereld was ruim aanwezig.