Vooraankondiging Geschiedenisquiz 2018

Op vrijdagavond 13 april 2018 zal de veertiende geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring plaatsvinden. De quiz wordt als gebruikelijk gespeeld in de theaterzaal van de Regionale Scholengemeenschap ’t Rijks. Team SBM II, winnaar van de geschiedenisquiz 2017, zal de wisselbeker verdedigen.

In 2018 bestaat de Geschiedkundige Kring vijftig jaar. Dat de quizmakers daarop zullen inspelen zal u niet bevreemden.

Evenals bij voorgaande quizzen telt ieder team maximaal zes leden. Teams die in 2017 aan de geschiedenisquiz hebben deelgenomen of daarvoor waren uitgenodigd, krijgen medio januari 2018 per e-mail een uitnodiging om zich in te schrijven voor de quiz van 2018. Ook voor nieuwe teams staat de inschrijving open. Vanaf 1 februari 2018 kunnen teams zich per e-mail aanmelden bij Joost de Graauw op quiz@geschiedkundigekringboz.nl of op degraauw@home.nl.

 

De inschrijving sluit op 15 maart 2018, of zodra het maximale aantal van 24 teams zich heeft aangemeld.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Verhalen op het Archief

    Het WBA gaat in samenwerking met meerdere partijen een verhalenbank voor West brabant opzetten

  • Agge mar goed doet

    De carnavalsbals op 31 januari 1953 werden ruw onderbroken door de eerste berichten over dreigende dijkdoorbraken. Hoe de stad vervolgens op z’n kop stond werd in de vastenavendkrant van 1964 in de herinnering gebracht. De stichting vastenavend bracht twee proclamaties uit in een speciale editie van de vastenavendkrant.

  • Geschiedenisquiz 2013

    Op vrijdagavond 12 april 2013 zal de Geschiedkundige Kring weer een geschiedenisquiz organiseren, de 9e editie alweer!

  • Lesbrief bevrijding 1944

    De werkgroep Jeugd heeft bij het boek ’80 jaar bevrijding Brabantse Wal’ een lesbrief samengesteld

  • 15e Geschiedenisquiz met duel beslist

    Voor het eerst in de geschiedenis eindigden twee teams op de eerste plaats. Een duel tussen de twee rivalen moest de beslissing brengen. Ze mochten niet zelf de wapens kiezen….

  • Tiende geschiedenisquiz schrijft zelf geschiedenis

    De jubileumeditie van de jaarlijkse geschiedenisquiz was drukker bezet dan ooit. Vele spannende vragen leerden vooral dat er nog veel te leren is over de lokale geschiedenis.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *