Vooraankondiging Geschiedenisquiz 2018

Op vrijdagavond 13 april 2018 zal de veertiende geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring plaatsvinden. De quiz wordt als gebruikelijk gespeeld in de theaterzaal van de Regionale Scholengemeenschap ’t Rijks. Team SBM II, winnaar van de geschiedenisquiz 2017, zal de wisselbeker verdedigen.

In 2018 bestaat de Geschiedkundige Kring vijftig jaar. Dat de quizmakers daarop zullen inspelen zal u niet bevreemden.

Evenals bij voorgaande quizzen telt ieder team maximaal zes leden. Teams die in 2017 aan de geschiedenisquiz hebben deelgenomen of daarvoor waren uitgenodigd, krijgen medio januari 2018 per e-mail een uitnodiging om zich in te schrijven voor de quiz van 2018. Ook voor nieuwe teams staat de inschrijving open. Vanaf 1 februari 2018 kunnen teams zich per e-mail aanmelden bij Joost de Graauw op quiz@geschiedkundigekringboz.nl of op degraauw@home.nl.

 

De inschrijving sluit op 15 maart 2018, of zodra het maximale aantal van 24 teams zich heeft aangemeld.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezing 2016-I: Op zoek naar de Romeinen

    Stad en inwoners van Bergen op Zoom mogen zich gelukkig prijzen met het archeologenteam Vermunt en Van der Kallen, dat middels zorgvuldig veldonderzoek de toch al rijke geschiedenis van de stad en ommelanden nog steeds weet aan te vullen.
    De hofzaallezing van drs. Marco Vermunt laat het licht schijnen over ontdekkingen van de laatste vijf jaren, die tezamen een verrijking van de historie van de streek opleveren.

  • Helaas, geen Verhalensprokkelaar

    Een van de verrassingen tijdens de aftrap van het jubileumjaar van de Kring was de aankondiging van het platform: Verhalensprokkelaar.

  • Zilvertentoonstelling feestelijk geopend

    Een drukbezochte openingsplechtigheid viel de organisatoren van de zilvertentoonstelling ten deel. Belangstelling vanuit de zilverwereld was ruim aanwezig.

  • Monumentenweekend 2016 groots geopend

    Op vrijdagavond opende Arjan van der Weegen het dertigste Bergse Monumentenweekend, waarbij de het kijk- en luisterkunstwerk ‘Die andere wereld’ van Ward Warmoeskerken een indrukwekkende invulling toonde van het thema Iconen en
    De eerste uitreiking van de Bergse Erfgoedprijs die bij deze gelegenheid plaatsvond wordt in een ander artikel beschreven.

  • Geschiedenisquiz 2013 – verslag

    Vrijdagavond 12 april 2013 ia om 19.00 uur elke stoel in de theaterzaal van het Rijks bezet. Hoe on-Bergs…. Want de quiz ( de negende al weer) gaat pas om half acht van start. Dan gaan de teams een vriendschappelijke maar niet minder verbeten strijd aan. Wie gaat er met de hoogste eer strijken?

  • Gehuchten terug op de kaart

    Het eerste bord van de (binnen de gemeente) verdwenen gehuchten duidt aan waar Noordgeest te vinden was.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *