Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

 

NPO2

Maandag 19 november om 18.45u leiden Kees Warmoeskerken en zijn vrouw Emmy de kijkers rond in hun woning aan de Potterstraat. Het is allerminst een saai huis te noemen. Niet alleen sieren vele schilderingen de muren, vloeren en het plafond, ook staat het huis vol met spullen uit grootmoederstijd. In het programma Binnenstebuiten geeft het stel een rondleiding. Ook vertellen ze over een van de vorige bewoners. In de zeventiende eeuw was het namelijk het thuishonk van de beroemde zeevaarder Joris van Spilbergen.
U kunt iets bijzonders verwachten! Kijkt u maar eens in BNdeStem van 4 mei 2012
Wie dit programma niet kent: er zitten ook enkele andere onderdelen in het programma, maar gedurende het halfuurtje wordt tussen deze onderdelen heen en weer geschakeld. Dus niet wegklikken, er komt altijd nóg een stukje!

Heeft u de uitzenddatum gemist? Klik dan hier om de uitzending alsnog te bekijken.
U kunt trouwens alle uitzendingen van dit programma nog bekijken. Klik dan hier.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Geschiedenis ligt op straat

    Een gewone ontmoeting op straat brengt je soms een nieuwe kijk op alledaagse zaken. Uw verslaggever leerde iets over gebarentaal.

  • Nog een podcast

    Een Engels gesproken podcast over de bloedige strijd midden in de stad Bergen op Zoom op 8 maart 1814

  • Waterschans wordt hersteld

    Het is nu zeker: het fort dat de toegang tot de haven beschermde, en daarmee in sterke mate bijdroeg aan de onschendbaarheid van de Bergse vesting, wordt hersteld in zijn oorspronkelijke vorm.

  • Hoop op Toekomst

    Deze toch wat deprimerende, en tegelijkertijd optimistische film- en boektitel brengt u terug naar WO I, toen vele Belgische vluchtelingen uit hun gewone dagelijkse leven werden gerukt, en zij hoopten een nieuwe toekomst op te kunnen bouwen na het oorlogsgeweld dat hen plotseling overkwam.

  • Anton van Duinkerkenwandeling

    Ofschoon Koningsdag niet doorgaat (te grote bevolkingsconcentraties) is bedacht om op die datum een thematische stadswandeling rondom Anton van Duinkerken te houden. Onder voorbehoud, natuurlijk.

  • Maand van de geschiedenis

    Oktober is de maand waarin vele musea in het hele land samenwerken onder het thema ‘Tussen droom en daad’ om middels vele evenementen, activiteiten en publicaties de landelijke en lokale geschiedenis en cultuur onder de aandacht van het publiek te brengen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *