Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

 

NPO2

Maandag 19 november om 18.45u leiden Kees Warmoeskerken en zijn vrouw Emmy de kijkers rond in hun woning aan de Potterstraat. Het is allerminst een saai huis te noemen. Niet alleen sieren vele schilderingen de muren, vloeren en het plafond, ook staat het huis vol met spullen uit grootmoederstijd. In het programma Binnenstebuiten geeft het stel een rondleiding. Ook vertellen ze over een van de vorige bewoners. In de zeventiende eeuw was het namelijk het thuishonk van de beroemde zeevaarder Joris van Spilbergen.
U kunt iets bijzonders verwachten! Kijkt u maar eens in BNdeStem van 4 mei 2012
Wie dit programma niet kent: er zitten ook enkele andere onderdelen in het programma, maar gedurende het halfuurtje wordt tussen deze onderdelen heen en weer geschakeld. Dus niet wegklikken, er komt altijd nóg een stukje!

Heeft u de uitzenddatum gemist? Klik dan hier om de uitzending alsnog te bekijken.
U kunt trouwens alle uitzendingen van dit programma nog bekijken. Klik dan hier.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Open Joodse Huizen / Huizen van Verzet

    5 mei: Bevrijdingsdag! Voor hen die overleefden, en zij die werkten in het geheim, was de Duitse terugtocht eens te meer bevrijdend.
    Sommige stadgenoten niet meer terug uit de Duitse kampen. Op vijf plaatsen in Bergen op Zoom worden verhalen verteld over een aantal van deze mensen.
    Huiveringwekkend, maar uiterst leerzaam voor huidige generaties

  • Kerkbrand: een flashback

    De brand in Parijs, waarbij de Notre Dame in vlammen opging, roept voor Bergenaren de herinnering op aan 10 april 1972, toen de Gertrudiskerk hetzelfde lot onderging

  • Index Waterschans en andere tijdschriften

    Tijdschrift De Waterschans kan ook via een index op de website worden doorzocht. Deze index kan ook worden gedownload, en is aanvullend op de bestaande zoekmogelijkheden.

  • Anton van Duinkerken en zijn verzet tegen Nationaal Socialisme

    Een nieuwe stichting gaat het oeuvre en werkzame leven van Anton van Duinkerken meer onder de aandacht brengen. Desgewenst kunt u zich aansluiten bij de Vrienden van de stichting Anton van Duinkerken Nu! 9 november is een eerste publiekbijeenkomst.

  • Waterschans 2023-II

    De Waterschans van juni is uit. In dit bericht leest u welke onderwerpen de redactie voor deze editie voorzien heeft.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *