Gevolgen Corona / Covid 19 virus

Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

  • De grote excursie naar de Van Eyck tentoonstelling is afgelast en zal wellicht op een later stadium alsnog plaats vinden. Zodra daar informatie over bekend wordt zal dit met de ingeschreven deelnemers gecommuniceerd worden.
  • De Hofzaallezingen zijn ook uitgesteld, waarschijnlijk zullen de laatste 2 lezingen in het najaar plaats vinden. Kaarthouders zullen nader bericht worden. Mocht u uw gegevens dinsdag 10 maart niet doorgegeven hebben kunt u een bericht sturen naar secretaris@geschiedkundigekringboz.nl.
  • De Geschiedenisquiz wordt verzet naar vrijdag 18 september. De teams en alle vrijwilligers zullen z.s.m. geïnformeerd worden.
  • De Algemene Ledenvergadering zal geen doorgang vinden in de huidige opzet. Het bestuur bezint zich op een alternatieve oplossing of verplaatsing.
  • De resterende lessen van de School voor Geschiedenis zullen ook verplaatst worden, de cursisten zullen geïnformeerd worden wanneer de lessen later ingevuld kunnen worden.

Vergelijkbare berichten

  • Oud voorzitter Ad van den Bulck overleden

    Op 28 oktober 2014 kwam het trieste bericht, dat onze oud-voorzitter, Ad van den Bulck, na een kort ziekbed is overleden. Wij verliezen in hem een gedreven mens met een warm hart voor de geschiedenis van Bergen op Zoom, waar hij veel van zijn energie in stak. Zijn stimulerende kracht zal ons nog lang bij blijven.

  • Vacature bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.

  • Verslag van de ALV 2 april 2025

    Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.

  • Agenda extra algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 27 oktober 2021 zal een extra ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk ten behoeve van het vaststellen van de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2015 kunt u hier inzien. In deze vergadering zal het beleidsplan voor 2015-2018 voorgesteld worden.