Gevolgen Corona / Covid 19 virus

Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

  • De grote excursie naar de Van Eyck tentoonstelling is afgelast en zal wellicht op een later stadium alsnog plaats vinden. Zodra daar informatie over bekend wordt zal dit met de ingeschreven deelnemers gecommuniceerd worden.
  • De Hofzaallezingen zijn ook uitgesteld, waarschijnlijk zullen de laatste 2 lezingen in het najaar plaats vinden. Kaarthouders zullen nader bericht worden. Mocht u uw gegevens dinsdag 10 maart niet doorgegeven hebben kunt u een bericht sturen naar secretaris@geschiedkundigekringboz.nl.
  • De Geschiedenisquiz wordt verzet naar vrijdag 18 september. De teams en alle vrijwilligers zullen z.s.m. geïnformeerd worden.
  • De Algemene Ledenvergadering zal geen doorgang vinden in de huidige opzet. Het bestuur bezint zich op een alternatieve oplossing of verplaatsing.
  • De resterende lessen van de School voor Geschiedenis zullen ook verplaatst worden, de cursisten zullen geïnformeerd worden wanneer de lessen later ingevuld kunnen worden.

Vergelijkbare berichten

  • Presentatie ledengeschenk 2016

    Het bestuur en de Werkgroep Boeken nodigen u van harte uit voor de presentatie van het ledengeschenk 2016 op 14 oktober in de Gertrudiskerk.

  • Contributie 2022

    Wegens een probleem bij de verzending is Waterschans IV-2021 en/of de contributiebrief niet bij iedereen juist aangekomen.

  • Algemene Ledenvergadering 16 april 2014

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 16 april gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

  • Vacature bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.

  • Resultaten lezersonderzoek

    In het voorjaar heeft het bestuur van de Geschiedkundige Kring samen met de redactie van De Waterschans een enquête onder de leden verspreid om inzicht te krijgen over de waardering voor De Waterschans en Website.