Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2017

Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2015, gehouden op 22 april 2015, is het Verslag van de ALV 2017 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.

Vergelijkbare berichten

  • Algemene Ledenvergadering – lezing na de pauze

    Het verhaal van de belegering en de Val van Antwerpen in de eerste maanden van de Grote Oorlog is de voorbije honderd jaar grotendeels vergeten. Op woensdag 16 april 2014 houdt Thomas G. Maes hierover een lezing.

  • Vacature bestuur

    In april 2021 zal secretaris Sjef de Wit statutair aftreden. Bent u geïnteresseerd om onze secretaris op te volgen, lees hier meer over de procedure.

  • De Geschiedkundige Kring draagt bij aan Pompejus

    De Geschiedkundige Kring ziet graag dat bezoekers straks vanaf Pompejus op historisch verantwoorde wijze rond kunnen kijken. Daarom is het idee ontstaan om op de toren borden te plaatsen met bij de zichtlijnen behorende uitleg, waarin vanzelfsprekend de historische benadering voorop staat.

  • Oproep aan alle leden

    Wilt u wijzigingen van uw adres, mailadres en telefoonnummer zo spoedig mogelijk doorgeven aan het secretariaat.

  • Lezing: Polders in kaart

    Op 11 april 2018 was er na de Algemene ledenvergadering (ALV) een interessante lezing.
    Onderwerp was het pas verschenen boek ‘Polders in kaart’ van (erelid) Willem van Ham en Karel Leenders, dat een maand tevoren was gepresenteerd in kasteel Bouvigne.

  • In memoriam Theo Jansen

    Uit persberichten vernamen wij het overlijdensbericht van de heer Theo Jansen (1933-2015).