Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2018

Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2018, gehouden op 11 april 2018, is het Verslag van de ALV 2018 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.

Vergelijkbare berichten

  • De Geschiedkundige Kring draagt bij aan Pompejus

    De Geschiedkundige Kring ziet graag dat bezoekers straks vanaf Pompejus op historisch verantwoorde wijze rond kunnen kijken. Daarom is het idee ontstaan om op de toren borden te plaatsen met bij de zichtlijnen behorende uitleg, waarin vanzelfsprekend de historische benadering voorop staat.

  • Onze beoogde nieuwe voorzitter!

    Onze voorzitter Joost de Graauw zal zich niet beschikbaar stellen voor een tweede termijn. Het bestuur heeft de heer Koert Damveld bereid gevonden zitting te nemen in het bestuur. Bij de Algemene Ledenvergadering op 13 april 2016 zal de heer Koert Damveld voordragen worden voor de functie van voorzitter.

  • Gevolgen Corona / Covid 19 virus

    Update 25-3: Quiz/SvG/ALV. Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

  • Ophalen ledengeschenk 2016

    Tijdens de verhuizing van de archiefbalie en -leeszaal kan het ledengeschenk worden afgehaald aan de ontvangstbalie van het museum.