Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2018, gehouden op 11 april 2018, is het Verslag van de ALV 2018 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.
Vergelijkbare berichten
Agenda algemene ledenvergadering 2024
Op woensdagavond 17 april 2024 zal de ALV plaatsvinden in het Groot Arsenaal. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.
Ledengeschenk 2014
Over de korte tijd dat Bergen op Zoom in oktober 1914 betrokken werd bij het drama van de Belgische vluchtelingen en de lange geschiedenissen die zich hierna ontwikkelden. Vanaf 7 oktober ligt het voor leden te wachten.
Verslag van de Vrijwilligersdag 2014
De jaarlijkse excursie voor de vrijwilligers van de Geschiedkundige Kring waarmee het bestuur (en leden) de vele vrijwilligers in het zonnetje zet en bedankt voor de inzet voor de vereniging! Op 11 oktober 2014 ging de reis naar streekmuseum De Meestoof in St Annaland
Algemene Ledenvergadering 22 april 2015
De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2015 kunt u hier inzien. In deze vergadering zal het beleidsplan voor 2015-2018 voorgesteld worden.
Algemene Ledenvergadering 11 april 2018
Alle stukken behorende bij de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.
Agenda algemene ledenvergadering 2022
Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.
