Vooraankondiging jaarexcursie 2015

Reserveer nu in uw agenda : zaterdag 5 september 2015

 

Dagtocht naar de “Prinsenstad” Delft.

 

Het programma is als volgt:

In de ochtend een stadswandeling met gidsen in en rond de monumenten.

Gezamenlijke lunch.

’s Middags bezoek aan het volledig vernieuwde Museum Prinsenhof, in het voormalig Sint-Agathaklooster langs de Oude Delft, waar Prins Willem van Oranje in november 1572 zijn intrek nam.

Bovendien bezoek aan het Vermeer-Centrum, een ontdekkingstocht door leven, werk en stad van de schilder Johannes Vermeer met aandacht voor zijn onnavolgbare kleurstelling en het bijzondere lichtgehalte.

 

Het programma met de tijden, de manier van aanmelden, kosten en alle verder benodigde informatie, leest u tijdig in de Waterschans van 1 juli 2015. Houd u er rekening mee dat de inschrijfdatum in uw vakantieperiode kan vallen.

Vergelijkbare berichten

  • Bergen op Zoom wint BNG Erfgoedprijs 2014

    Op 31 oktober 2014 maakte de jury in een bijeenkomst in Kampen bekend dat Bergen op Zoom uit vier genomineerden als winnaar werd aangewezen van de Erfgoedprijs 2014 van de Bank Nederlandse Gemeenten.

  • Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

    Maandag 19 november kun je binnenkijken in een bijzonder huis in Bergen op Zoom. In en ver verleden heeft hier zelfs een beroemd zeevaarder gewoond. De huidige bewoner kan ook bogen op een ruime bekendheid. Uitzending gemist? Geeft niet, kijk gewoon hier alsnog.

  • De Schutterskraag uit Zevenbergen

    Een sieraad wat inmiddels al vele tongen heeft losgemaakt en alom bewondering trekt is de zilveren schutterskraag van het Sint Jorisgilde in Zevenbergen. Ofschoon het ook werd besproken in hofzaallezing 2 van 2017 verdient dit pronkstuk een apart artikel.