Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

 

NPO2

Maandag 19 november om 18.45u leiden Kees Warmoeskerken en zijn vrouw Emmy de kijkers rond in hun woning aan de Potterstraat. Het is allerminst een saai huis te noemen. Niet alleen sieren vele schilderingen de muren, vloeren en het plafond, ook staat het huis vol met spullen uit grootmoederstijd. In het programma Binnenstebuiten geeft het stel een rondleiding. Ook vertellen ze over een van de vorige bewoners. In de zeventiende eeuw was het namelijk het thuishonk van de beroemde zeevaarder Joris van Spilbergen.
U kunt iets bijzonders verwachten! Kijkt u maar eens in BNdeStem van 4 mei 2012
Wie dit programma niet kent: er zitten ook enkele andere onderdelen in het programma, maar gedurende het halfuurtje wordt tussen deze onderdelen heen en weer geschakeld. Dus niet wegklikken, er komt altijd nóg een stukje!

Heeft u de uitzenddatum gemist? Klik dan hier om de uitzending alsnog te bekijken.
U kunt trouwens alle uitzendingen van dit programma nog bekijken. Klik dan hier.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezing 2024-1

    Een lezing die als een college voelde. Zij die een kaart bemachtigden, kregen een geheel nieuw inzicht in het gebied waarin we wonen.
    Het diepgravend verhaal is als bijlage bij het bericht gevoegd.

  • Levenslicht

    Op 27 januari 2020 is het 75 jaar geleden dat concentratie- en vernietigingskamp Auschwitz, hét internationale symbool van de Holocaust, werd bevrijd. Om mensen in hun eigen gemeente te betrekken bij dit oorlogsverleden, is een tijdelijk lichtmonument ontworpen door Daan Roosegaarde. In 170 gemeenten is (een stukje van) dit kunstwerk te zien. In Bergen op Zoom is dat op de binnenplaats van het Markiezenhof.

  • Welkom op onze nieuwe Website!

    De ontwikkeling van de website staat nooit stil en vol trots heet de websiteredactie u dan ook welkom op de vernieuwde website! Nu ook geschikt voor telefoon en tablet.

  • Opsporing verzocht

    Dit is geen politiebericht, maar wel wordt uw medewerking bij een opsporing gevraagd.

  • Hofzaallezingen over geopark schelde delta

    Vanaf dinsdag 5 maart start weer een cyclus van 3 Hofzaallezingen in het Markiezenhof. De cyclus staat dit jaar in het teken van het Geopark Schelde Delta.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *