Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

 

NPO2

Maandag 19 november om 18.45u leiden Kees Warmoeskerken en zijn vrouw Emmy de kijkers rond in hun woning aan de Potterstraat. Het is allerminst een saai huis te noemen. Niet alleen sieren vele schilderingen de muren, vloeren en het plafond, ook staat het huis vol met spullen uit grootmoederstijd. In het programma Binnenstebuiten geeft het stel een rondleiding. Ook vertellen ze over een van de vorige bewoners. In de zeventiende eeuw was het namelijk het thuishonk van de beroemde zeevaarder Joris van Spilbergen.
U kunt iets bijzonders verwachten! Kijkt u maar eens in BNdeStem van 4 mei 2012
Wie dit programma niet kent: er zitten ook enkele andere onderdelen in het programma, maar gedurende het halfuurtje wordt tussen deze onderdelen heen en weer geschakeld. Dus niet wegklikken, er komt altijd nóg een stukje!

Heeft u de uitzenddatum gemist? Klik dan hier om de uitzending alsnog te bekijken.
U kunt trouwens alle uitzendingen van dit programma nog bekijken. Klik dan hier.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Kopie ontmoet kopie

    Sedert vrijdag 11 maart 2022 ‘ziet’ Menno van Coehoorn zijn complete meesterwerk, de vesting Bergen op Zoom. Dit heeft de vestingbouwkundige tijdens leven niet mogen beleven. Thans hangt zijn portret bij de maquette van de vesting en waterlinie.

  • De geit van Mie d’n Os gestolen

    De bronzen geit was al gestolen voor hij het Bleekveldje gezien had. Lees hier meer over deze draconische misdaad die een schok door de stad deed gaan.

  • Oude boeken? Niet weggooien!

    Oudere publicaties van de Geschiedkundige Kring zijn tegenwoordig maar lastig te vinden. Misschien staan ze bij u wel in de weg? Maar hoe kom je dat als geïnteresseerde te weten? Daar komt nu een oplossing voor. Om publicaties niet in de papierbak te laten belanden, kunt u ze nu via de Kring aanbieden. Te koop of gratis, net wat u wilt. En als u een (geschiedenis)boek zoekt, kunt dat ook laten weten.

  • Open Joodse Huizen / huizen van verzet

    Jaarlijks worden op (bijna) de plek waar ze woonden, de verhalen van Joodse stadgenoten verteld, én waar schuilplaatsen werden geboden tijdens de tweede wereldoorlog.
    OP 3 mei is er een online talkshow

  • Fotoreportage Oesterlab

    In Waterschans 2023 | 2 aandacht voor het vm. Oesterlab aan de Wittoucksingel door onze redacteur Henk Boot. Aanvullend op het artikel een fotorapportage van het exterieur en interieur.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *