Algemene Ledenvergadering 2020

Vanwege de Corona pandemie zal de Algemene Ledenvergadering uiteraard geen doorgang vinden op woensdag 15 april 2020. De vergadering zal naar een latere datum verplaatst worden. Het bestuur zal hier t.z.t. een datum voor prikken.

De stukken voor de ALV zijn wel gereed en hier terug te lezen.

De stukken voor de ALV:

De agenda  voor de Algemene Ledenvergadering.

Het jaarverslag over het 51e verenigingsjaar.

De financiële Jaarstukken van 2019 en begroting voor 2021.

Het verslag van de ALV d.d. 10 april 2019.

Vergelijkbare berichten

  • Agenda algemene ledenvergadering 2022

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Resultaten lezersonderzoek

    In het voorjaar heeft het bestuur van de Geschiedkundige Kring samen met de redactie van De Waterschans een enquête onder de leden verspreid om inzicht te krijgen over de waardering voor De Waterschans en Website.

  • Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2015 kunt u hier inzien. In deze vergadering zal het beleidsplan voor 2015-2018 voorgesteld worden.

  • Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 2018

    Woensdag 11 april vind de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering weer plaats in de Ontmoetingskerk. De agenda is vast in te zien op de site. De overige stukken volgen op korte termijn.