Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

 

NPO2

Maandag 19 november om 18.45u leiden Kees Warmoeskerken en zijn vrouw Emmy de kijkers rond in hun woning aan de Potterstraat. Het is allerminst een saai huis te noemen. Niet alleen sieren vele schilderingen de muren, vloeren en het plafond, ook staat het huis vol met spullen uit grootmoederstijd. In het programma Binnenstebuiten geeft het stel een rondleiding. Ook vertellen ze over een van de vorige bewoners. In de zeventiende eeuw was het namelijk het thuishonk van de beroemde zeevaarder Joris van Spilbergen.
U kunt iets bijzonders verwachten! Kijkt u maar eens in BNdeStem van 4 mei 2012
Wie dit programma niet kent: er zitten ook enkele andere onderdelen in het programma, maar gedurende het halfuurtje wordt tussen deze onderdelen heen en weer geschakeld. Dus niet wegklikken, er komt altijd nóg een stukje!

Heeft u de uitzenddatum gemist? Klik dan hier om de uitzending alsnog te bekijken.
U kunt trouwens alle uitzendingen van dit programma nog bekijken. Klik dan hier.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Ans maakte een droom waar

    „Als je me bij de oprichting van de Vrienden van de Westbrabantse Waterlinie had verteld welke mooie plannen gerealiseerd zouden worden, zou ik gezegd hebben ‘Tsja, ik droom ook weleens” aldus Ans van den Berg, voorzitter van de ‘Vrienden’ en oud-burgemeester van Bergen op Zoom.

  • Excursie in het Markiezenhof

    Een excursie met een echte deskundige als monumentenarchitect Jan Weyts is altijd genieten. Wie meende het Markiezenhof wel gezien te hebben, moet eens met deze gids meelopen. Dan leer je pas kijken, of liever, het gebouw ‘lezen’.

  • Belgische vluchtelingen en Joodse pianiste

    Veel activiteiten in en om het Markiezenhof haken tijdens de Maand van de Geschiedenis in op het landelijke thema ‘grenzen’. Lees hier meer over een boeiende filmdocumentaire over een miljoen Belgische vluchtelingen in 1914 en een lezing over een Joodse pianiste die het concentratiekamp overleefde.

  • Stamvader

    Het WBA biedt dit voorjaar een cursus stamboomonderzoek aan. Inschrijving is maar beperkt mogelijk. Aarzel dus niet!

  • Jaarexcursie 2024: Xanten

    Voor geschiedenisadepten is de jaarexcursie zeer interessant: in Xanten zijn de resten van de complete Romeinse stad opgegraven.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *