Een verrassingsaanval: extra grote kaart

De ruimte in het blad Waterschans is kostbaar. Daarom kunnen afbeeldingen niet altijd zo groot worden afgedrukt als wenselijk zou zijn. De kaart over de attack van 8 maart 1814 (uit het boek van Jan Egbertus van Gorkum) in de Waterschans van maart 2014 bij het artikel ‘Een verrassingsaanval’ door Ad van den Bulck is zo’n voorbeeld. Om de verwijzingen in het artikel te volgen is een grotere afbeelding nodig. Deze vindt u hieronder, en krijgt u als volgt in volle glorie tevoorschijn:.
Rechter muisknop 2A) klik met de rechter muisknop op de bijgaande afbeelding;
B) kies in het verschijnende menu voor Openen in nieuw venster.
C) U kunt dan nog verder inzoomen door simpelweg op de foto te klikken.

kaart-org--4-pijlroutes-kle

Vergelijkbare berichten

  • De voorouders van Anna Bakx

    Een genealogisch onderzoek naar de eigen familie leverde Jeroen van Oevelen informatie op die ook voor anderen interessant is.

  • Een kerstlied dat geen kerstlied is

    In de Waterschans verscheen in 1972 een bij de kerst toepasselijk artikel over ‘het wonder van Bergen op Zoom’. Het onderzoek van Jan Sanders prikkelt dermate dat je bijna geneigd bent om er direct op uit te trekken.

  • 100 jaar Scouting in Bergen op Zoom

    In de Waterschans no 1 van maart 2011 is geschetst, hoe 100 jaar geleden scouting in Bergen op Zoom begon en hoe het die eerste groep vergaan is tot en met 1923. Momenteel zijn er in Bergen op Zoom acht scoutinggroepen actief. Wanneer zijn die opgericht? Hoe ziet hun geschiedenis eruit? En welke groepen zijn er nog meer geweest?

  • Waterschans 2014-IV

    Een beknopte opsomming van de artikelen in het najaarsexemplaar van De Waterschans.

  • de Waterschans 2018-II

    In de 2e Waterschans van 2018 komen autoliefhebbers aan hun trekken met 2 artikelen van Gijs Asselbergs en John Roovers. Stadsgezichten van onze mooie stad komen aan bod en Marco Vermunt gaat in op de archeologische ontdekkingen ter plaatse van het voormalig BBA terrein.

  • Waterschans 2015-IV

    De Waterschans is elk kwartaal weer een blad om naar uit te kijken. In deze editie vindt u artikelen over nieuwe en recente (ruimtelijke) ontwikkelingen, maar ook aandacht voor het verleden.