Gròòt Berregs Diktee 2023 en Ver’alewedstrijd

Un pregramma voor sjoviniste: de Berregse Kamer out wir ’t diktee in ’t Berregs diejelekt, en as ekstra is’t er ’n Ver’alewedstrijd. Da wor dus geniete!
Adde spesjale Berregse spreekwoorde kent, word’ uitgedaagd oe kennis te beproeve, in andere tekste ‘ebbe ze woorde weggelate, waar dadde dan de sjuuste Berregse terrem in mot vulle. En nog veul meer!
Enne, adde nog ’n leuk ver’aal wil vertelle, motte vlug zijn! Tot 15 jannewarie kunde nog ’n stukske n’insture.
Al’ infermasie vind’ op d’oompeetsj van de Berregse Kamer. Dèèr kund’oew eige n’ok opgeve. Klik dus gauw op dees knop:

De Berregse Kamer

 

Vergelijkbare berichten

  • Stadsexcursie Archeologisch Depot

    Op zaterdag 20 april wordt samen met Stichting In Den Scherminckel een stadsexcursie georganiseerd. naar het archeologisch depot.

  • ZuidWestTV reportage “Slag om de Schelde”

    Het drieluik “Slag om de Schelde”, over de bevrijding van onze regio door de Canadezen, nu precies 70 jaar geleden. Een eerbetoon aan de Canadese bevrijders en hen die hier direct en indirect aan bijgedragen hebben. Als u de uitzendingen gemist hebt kunt u de links naar de betreffende afleveringen inzien.

  • Plekken van plezier

    Na de Open Monumentendagen wordt hetzelfde thema gebruikt als kader voor de nieuwe serie Henri mastboomlezingen. De eerste is al op 22 oktober, dus klik snel door.

  • Ongewenst erfgoed

    Het verleden heeft sporen in stad en land nagelaten waar we niet echt op zaten te wachten. Ook lang nadien ontstaan er nog discussies over.

  • Een zilveren avond

    Leden van de geschiedkundige Kring en Vrienden van het Markiezenhof konden als bijna eersten proeven van de nieuwe zilvertentoonstelling en het boek ‘Zilver in en om Bergen op Zoom’ in handen houden.

  • Polders in kaart

    Een prachtig boek van Willem van Ham over de zgn Gastelse kaart ligt zeer binnenkort in de winkel