Gròòt Berregs Diktee 2023 en Ver’alewedstrijd

Un pregramma voor sjoviniste: de Berregse Kamer out wir ’t diktee in ’t Berregs diejelekt, en as ekstra is’t er ’n Ver’alewedstrijd. Da wor dus geniete!
Adde spesjale Berregse spreekwoorde kent, word’ uitgedaagd oe kennis te beproeve, in andere tekste ‘ebbe ze woorde weggelate, waar dadde dan de sjuuste Berregse terrem in mot vulle. En nog veul meer!
Enne, adde nog ’n leuk ver’aal wil vertelle, motte vlug zijn! Tot 15 jannewarie kunde nog ’n stukske n’insture.
Al’ infermasie vind’ op d’oompeetsj van de Berregse Kamer. Dèèr kund’oew eige n’ok opgeve. Klik dus gauw op dees knop:

De Berregse Kamer

 

Vergelijkbare berichten

  • Een avontuurlijke klim

    Alleen nog tot eind oktober kunt u in Den Bosch de St Jan beklimmen. En de Bruegheltentoonstelling is ook niet te versmaden.

  • Afscheid Willem van Ham

    Het afscheid van de op 3 juni j.l. overleden Dr Willem van Ham was een indrukwekkende en sfeervolle gebeurtenis. De hier weergegeven toespraken tonen eens temeer welke grootheid we thans moeten loslaten. Ze vormen tezamen een digitaal monument voor ons erelid.

  • Brabantse Heemdagen

    Op 22 en 23 augustus 2019 zijn de geschiedkundige Kring en Halchterth gastheren voor de jaarlijkse Brabantse Heemdagen. Inschrijvers kunnen (bij goed weer) twee interessante dagen op de Brabantse Wal tegemoet zien.

  • Muur Smitsvest heet weer Gadellière

    Op 4 november 2016 werd de naamsteen van Gadellière (opnieuw) onthuld. Dit als bekroning op de restauratie van de in verval geraakte vestingmuur langs het Smitsvest.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • GK Vrijwilligers naar Breda

    De vrijwilligers die de Kring draaiend houden, worden jaarlijks ‘gehonoreerd’ met een passende excursie. Deze keer werd het Maczek Memorial bezocht.