Herziene financiële stukken ALV 2023

Zoals in de ALV is gemeld heeft de beoogde nieuwe penningmeester door gewijzigde arbeidsomstandigheden te elfder ure moeten besluiten zijn kandidatuur in te trekken. Dit heeft tot een last minute opstelling van de cijfers geleid waar een paar omissies in waren geslopen. In de ALV is de heer Bas van Gent voorgedragen en benoemd als nieuwe penningmeester. De heer Van Gent is na terugkeer van zijn vakantie in de cijfers gedoken, bijgevoegd kunt u het herziene financiële verslag 2023 en een toelichting op de wijzigingen inzien.

De notulen van de ALV van 17 april 2024 zijn ook reeds in te zien.

Vergelijkbare berichten

  • Film over Vrederust nogmaals te zien

    Wegens doorslaand succes is er nogmaals een vertoning op 8 en 9 november in Cinema-actueel én nog eens op zondag 16 november om 14.00 uur

  • Muur Smitsvest heet weer Gadellière

    Op 4 november 2016 werd de naamsteen van Gadellière (opnieuw) onthuld. Dit als bekroning op de restauratie van de in verval geraakte vestingmuur langs het Smitsvest.

  • Overlijden Jan van Mosselveld

    De redactie ontving het bericht dat oud-archivaris Jan van Mosselveld onlangs op de leeftijd van 93 jaar overleed.

  • Veiling prenten Ad van den Bulck

    Op vrijdagavond 17 november 2017 vindt een bijzondere veiling plaats in het Markiezenhof. Oud-voorzitter Ad van den Bulck was naast veel meer rondom de geschiedenis van Bergen op Zoom ook nog eens verzamelaar van prenten die met dit onderwerp te maken hebben. Zijn familie biedt vele prenten uit deze verzameling te koop aan met het streven dat deze voor Bergen op Zoom behouden blijven. Middels een veiling krijgt eenieder de kans iets van zijn gading te bemachtigen.

  • tentoonstelling De Leeuw Halsteren

    Het komend en volgend weekend kunt u bij Halchterth de tentoonstelling bezoeken. Gratis entree.

    Bijgaand ook een publicatie over deze verdwenen Halsterse industrie. Ook gratis!