Herziene financiële stukken ALV 2023

Zoals in de ALV is gemeld heeft de beoogde nieuwe penningmeester door gewijzigde arbeidsomstandigheden te elfder ure moeten besluiten zijn kandidatuur in te trekken. Dit heeft tot een last minute opstelling van de cijfers geleid waar een paar omissies in waren geslopen. In de ALV is de heer Bas van Gent voorgedragen en benoemd als nieuwe penningmeester. De heer Van Gent is na terugkeer van zijn vakantie in de cijfers gedoken, bijgevoegd kunt u het herziene financiële verslag 2023 en een toelichting op de wijzigingen inzien.

De notulen van de ALV van 17 april 2024 zijn ook reeds in te zien.

Vergelijkbare berichten

  • Vacatures bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuwe voorzitter en een tweetal nieuwe bestuursleden.

  • Dit komt niet meer terug

    Een vondst in een museum in Antwerpen attendeert u op een schildering die ooit tot het Bergse erfgoed gerekend mocht worden, maar hier zo goed als zeker niet meer zal terugkeren

  • Een zilveren avond

    Leden van de geschiedkundige Kring en Vrienden van het Markiezenhof konden als bijna eersten proeven van de nieuwe zilvertentoonstelling en het boek ‘Zilver in en om Bergen op Zoom’ in handen houden.

  • Stadsexcursie RNR

    Pakweg zestig Kringleden bezochten op 1 april 2023 het vroegere kantoorgebouw van de gieterij Rogier-Nerincx-Richter; ze kwamen veel te weten wat het artikel in de Waterschans onmogelijk nog kon bevatten.