Herziene financiële stukken ALV 2023

Zoals in de ALV is gemeld heeft de beoogde nieuwe penningmeester door gewijzigde arbeidsomstandigheden te elfder ure moeten besluiten zijn kandidatuur in te trekken. Dit heeft tot een last minute opstelling van de cijfers geleid waar een paar omissies in waren geslopen. In de ALV is de heer Bas van Gent voorgedragen en benoemd als nieuwe penningmeester. De heer Van Gent is na terugkeer van zijn vakantie in de cijfers gedoken, bijgevoegd kunt u het herziene financiële verslag 2023 en een toelichting op de wijzigingen inzien.

De notulen van de ALV van 17 april 2024 zijn ook reeds in te zien.

Vergelijkbare berichten

  • Rommetom Anton

    op 2 februari kunde smiddags in Den Enghel deelneme n’aan ”n bijèènkomst die int teke’staa van boer Anton en de vastenavend. Reken mar, da wor `n carnavaleske gebeurtenis. Dèèr wilde nie ontbreke! Kunde gelijk effe lengst de pop-up-stoor mee vastenavend spullekes kuiere in de Fortuinstraat. Ge kun dèèr terecht op donderdag en vrijdagmiddag, én de zaterdag d’n ééle dag. Kun d’oew eige teminste netjes aankleje voor dadde naar d’n Engel gaat, ééj?

  • Hofzaallezing 2016-IV: Twee eeuwen scheepvaart in Bergen op Zoom

    Van brede beurt en beurtvaart onder zeil naar Inland barge terminal. Gerrit Groeneweg belicht een stukje uit de bergse scheepvaart, die uit het collectieve geheugen is weggezakt. Het blijkt een boeiende nijverheid die zich overigens voornamelijk buiten Bergen op Zoom bezig houdt.

  • Hofzaallezingen 2017 – Uitverkocht!

    In minder dan geen tijd was het hele volume aan entreekaarten voor deze lezingen uitverkocht. Een korte schets van de betreffende lezingen vindt u in bijgaand artikel.

  • Anton van Duinkerken en zijn verzet tegen Nationaal Socialisme

    Een nieuwe stichting gaat het oeuvre en werkzame leven van Anton van Duinkerken meer onder de aandacht brengen. Desgewenst kunt u zich aansluiten bij de Vrienden van de stichting Anton van Duinkerken Nu! 9 november is een eerste publiekbijeenkomst.

  • Hofzaallezingen over geopark schelde delta

    Vanaf dinsdag 5 maart start weer een cyclus van 3 Hofzaallezingen in het Markiezenhof. De cyclus staat dit jaar in het teken van het Geopark Schelde Delta.

  • Algemene Ledenvergadering 13 april 2016

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2016 kunt u hier inzien. In de Algemene Ledenvergadering zal alvast een tipje van de sluier opgelicht worden van de plannen voor het 50 jarig bestaan van de Geschiedkundige Kring.