Inschrijving Geschiedenisquiz 2017

Er kunnen nog enkele teams inschrijven voor de geschiedenisquiz 2017.
Dit leerzame maar vooral ook gezellig evenement wordt dit jaar voor de dertiende keer georganiseerd. We mogen dus spreken van een jaarlijkse traditie.

Jong en oud kan bij deze quiz op een heel plezierige manier kennis maken met  onze  rijke Bergse geschiedenis.

Ons advies is altijd:
Aarzel niet om mee te doen als je samen met een team van maximaal 6 quizzers je kennis van de Bergse geschiedenis wilt testen met andere enthousiaste deelnemende teams. Je bent dus in goed gezelschap!

De quiz wordt gehouden in de theaterzaal van ’t Rijks in Bergen op Zoom, op vrijdagavond 12 mei 2017, aanvang 19:30. Het inschrijfgeld bedraagt € 35,– per team.

De vertegenwoordiger van een team kan zich per email aanmelden bij Joost de Graauw: quiz@geschiedkundigekringboz.nl

Je bent van harte welkom.

Vergelijkbare berichten

  • Geschiedenisquiz 2013

    Op vrijdagavond 12 april 2013 zal de Geschiedkundige Kring weer een geschiedenisquiz organiseren, de 9e editie alweer!

  • Vooraankondiging Geschiedenisquiz 2018

    De 14e editie van de Geschiedenisquiz komt er weer aan. Vrijdagavond 13 april 2018 kunnen teams weer de strijd aangaan voor de titel winnaar Geschiedenisquiz 2018!

  • Een raadselachtig schot

    Vanuit de Moeregrebstraat is in de achtergevel van het pand Rijkebuurtstraat een kogel te zien die er volgens een zegsman al sedert mensenheugenis zit. DE vraag is: hoe is die kogel daar gekomen? Een uitdaging voor de lezer.

  • Inschrijving Geschiedenisquiz geopend

    De inschrijving voor de twaalfde editie is geopend; eerdere en nieuwe teams kunnen zich inschrijven voor de strijd om de nieuwe wisselbeker. Als u meent kennis te hebben van de Bergse geschiedenis, laat u dan vooral uitdagen.

  • Alloo, mette Peperbus ……….

    Met Vastenavond is de Bergse stadstoren aangekleed als een echte dweil. Maar ook in het verleden zijn er regelmatig veranderingen aan het uiterlijk van de toren geweest. Deze waren wat blijvender, trouwens. Hier een foto uit een recent verleden die een nadere datering behoeft.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *