Op ZuidWestTV is Ineke van Broekhoven een half uur geïnterviewd voor het programma De Gouwe Geit, over haar familiegeschiedenis, waarbij haar schrijfproject in het kader van Belgische vluchtelingen / WOI uiteraard ook aan de orde is geweest. Het programma wordt donderdag 11 september de gehele dag, repeterend, uitgezonden. Herhalingen zijn er zaterdag 13 en zondag 14 september. Zodra het beschikbaar is op de website van ZuidWestTv komt er uiteraard ook een link op onze site. Kijken!
Vergelijkbare berichten
De Kring kijkt om, en naar de toekomst
De presentatie van de beide canons van Bergen bracht de jeugd van nu bij die van hun opa’s en oma’s
Een echte verrassing
Een handgeschreven boek over de Bergse geschiedenis werd ons zomaar in de schoot geworpen
Ledengeschenk 2018: werktitel ‘Bergen in Brokken’
De Werkgroep Boeken zoekt nadrukkelijk de hulp van de leden van de Kring bij deze uitgave.
Hoop op Toekomst
Deze toch wat deprimerende, en tegelijkertijd optimistische film- en boektitel brengt u terug naar WO I, toen vele Belgische vluchtelingen uit hun gewone dagelijkse leven werden gerukt, en zij hoopten een nieuwe toekomst op te kunnen bouwen na het oorlogsgeweld dat hen plotseling overkwam.
Afhalen ledengeschenk wordt herhaald
Relatief weinig leden haalden tot nog toe dit ledengeschenk af.
Er komt nog een herkansing; let op onze nieuwsbrieven
Uitgave boek over Joris van Spilbergen
Deze zomer (2015) was het exact 400 jaar geleden dat Joris van Spilbergen de Spaanse Zuidzee Armada een gevoelige nederlaag toebracht. Later in dienst bij het machtige handelshuis van Balthasar de Moucheron maakt hij o.a. in 1601 een reis naar Ceylon en Java. Na thuiskomst verhuist hij naar Bergen op Zoom. Over deze relatief onbekende plaatsgenoot schreef Jan de Lint een boek wat 10 dec. gepresenteerd zal worden.
