Kijktip Zuidwest TV

Op ZuidWestTV is Ineke van Broekhoven een half uur geïnterviewd voor het programma De Gouwe Geit, over haar familiegeschiedenis, waarbij haar schrijfproject in het kader van Belgische vluchtelingen / WOI uiteraard ook aan de orde is geweest. Het programma wordt donderdag 11 september de gehele dag, repeterend, uitgezonden. Herhalingen zijn er zaterdag 13 en zondag 14 september. Zodra het beschikbaar is op de website van ZuidWestTv komt er uiteraard ook een link op onze site. Kijken!

Vergelijkbare berichten

  • Lezing: Geschiedenis van Nederland

    In een Hofzaallezing kunt u kennis maken met het boek ‘Geschiedenis van Nederland’ geschreven door drie drie geschiedkundigen met een vlotte pen. De inleider, Yolande Kortlever, is één van hen.

  • Een gazet met oud nieuws

    Van de eerste wereldoorlog is er op dit moment een interessante pagina op de website van de Belgsiche TV. Elke dag verschijnt er een krantenpagina met nieuws van die datum maar dan 100 jaar geleden. Zo kunt u het verloop van die oorlog op de voet volgen.

  • Interview Yolande Kortlever

    Yolande Kortlever is op ZuidWestTV in het programma Cocktail geïnterviewd over haar boek Geschiedenis van Nederland.

  • Antwerpen 1914

    Op 16 april hield Thomas G Maes na de Algemene Leden Vergadering (ALV) van de geschiedkundige Kring een lezing over Het Beleg Van Antwerpen in oktober 1914, dat uiteindelijk leidden tot de vlucht van meer dan een miljoen Belgen naar Nederland.