Op ZuidWestTV is Ineke van Broekhoven een half uur geïnterviewd voor het programma De Gouwe Geit, over haar familiegeschiedenis, waarbij haar schrijfproject in het kader van Belgische vluchtelingen / WOI uiteraard ook aan de orde is geweest. Het programma wordt donderdag 11 september de gehele dag, repeterend, uitgezonden. Herhalingen zijn er zaterdag 13 en zondag 14 september. Zodra het beschikbaar is op de website van ZuidWestTv komt er uiteraard ook een link op onze site. Kijken!
Vergelijkbare berichten
ZuidWestTV reportage “Slag om de Schelde”
Het drieluik “Slag om de Schelde”, over de bevrijding van onze regio door de Canadezen, nu precies 70 jaar geleden. Een eerbetoon aan de Canadese bevrijders en hen die hier direct en indirect aan bijgedragen hebben. Als u de uitzendingen gemist hebt kunt u de links naar de betreffende afleveringen inzien.
Zilvertentoonstelling feestelijk geopend
Een drukbezochte openingsplechtigheid viel de organisatoren van de zilvertentoonstelling ten deel. Belangstelling vanuit de zilverwereld was ruim aanwezig.
Ledengeschenk 2018: werktitel ‘Bergen in Brokken’
De Werkgroep Boeken zoekt nadrukkelijk de hulp van de leden van de Kring bij deze uitgave.
Het gedenkboek
Een jaar na het overlijden van Willem van Ham verscheen op zijn sterfdag het gedenkboek. Een kloek naslagwerk met bijdragen van vele auteurs. De inleiding en inhoudsopgave is hier integraal in te zien.
Een ballade over het zoete Bergen op Zoom
Een vondst op het wereldwijde web trok de aandacht van uw verslaggever. Heeft hij iets nieuws opgegraven, of is dit allang bekend?
Tip: Bezoek het Westfront ’14-’18 met een app
Voor wie binnenkort richting Frankrijk trekt: download een app met een groot aantal bezoekwaardige plekken voorzien van beschrijvingen die je thuis al kunt doornemen. Je kunt ook zelf middels de ingebouwde locatiebeschrijvingen een eigen route samenstellen.
