Onze beoogde nieuwe voorzitter!

Beste leden,

Koert Damveld nieuwe voorzitterZoals u in De Waterschans 2015-3 heeft gelezen is onze huidige voorzitter Joost de Graauw niet beschikbaar voor een tweede termijn. Het bestuur is verheugd dat ze de heer Koert Damveld bereid heeft gevonden zich te kandideren voor de rol van voorzitter. Als beoogd voorzitter zal de heer Koert Damveld de komende periode de bestuursvergaderingen bijwonen om zich verder in te werken.

Bij de Algemene Ledenvergadering op 13 april 2016 zal het bestuur de heer Koert Damveld voordragen voor de functie van voorzitter.

 

Vergelijkbare berichten

  • Bestuursmutaties

    Twee markante leden van het bestuur verlieten na de statutair maximale termijn hun zetel. Zij werden door de voorzitter bij hun afscheid nog eens extra in het zonnetje gezet.

  • Ledengeschenk 2014

    Over de korte tijd dat Bergen op Zoom in oktober 1914 betrokken werd bij het drama van de Belgische vluchtelingen en de lange geschiedenissen die zich hierna ontwikkelden. Vanaf 7 oktober ligt het voor leden te wachten.

  • Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2013

    Dinsdag 23 april heeft de Geschiedkundige Kring de algemene ledenvergadering gehouden.
    Na de pauze heeft Johanna Jacobs een lezing gehouden over “REDDING, RESTAURATIE EN HERPLAATSING VAN ARCHITECTUURGEBONDEN KUNST UIT DE WEDEROPBOUWPERIODE”.

  • Oproep nieuw bestuurslid

    Het bestuur wil graag in gesprek met belangstellenden voor de functie bestuurslid. Wij verzoeken kandidaten vóór maandag 21 januari 2013 te reageren bij de secretaris.

  • Algemene Ledenvergadering 13 april 2016

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2016 kunt u hier inzien. In de Algemene Ledenvergadering zal alvast een tipje van de sluier opgelicht worden van de plannen voor het 50 jarig bestaan van de Geschiedkundige Kring.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *