Onze beoogde nieuwe voorzitter!

Beste leden,

Koert Damveld nieuwe voorzitterZoals u in De Waterschans 2015-3 heeft gelezen is onze huidige voorzitter Joost de Graauw niet beschikbaar voor een tweede termijn. Het bestuur is verheugd dat ze de heer Koert Damveld bereid heeft gevonden zich te kandideren voor de rol van voorzitter. Als beoogd voorzitter zal de heer Koert Damveld de komende periode de bestuursvergaderingen bijwonen om zich verder in te werken.

Bij de Algemene Ledenvergadering op 13 april 2016 zal het bestuur de heer Koert Damveld voordragen voor de functie van voorzitter.

 

Vergelijkbare berichten

  • De Geschiedkundige Kring draagt bij aan Pompejus

    De Geschiedkundige Kring ziet graag dat bezoekers straks vanaf Pompejus op historisch verantwoorde wijze rond kunnen kijken. Daarom is het idee ontstaan om op de toren borden te plaatsen met bij de zichtlijnen behorende uitleg, waarin vanzelfsprekend de historische benadering voorop staat.

  • In memoriam Theo Jansen

    Uit persberichten vernamen wij het overlijdensbericht van de heer Theo Jansen (1933-2015).

  • Oproep nieuw bestuurslid

    Het bestuur wil graag in gesprek met belangstellenden voor de functie bestuurslid. Wij verzoeken kandidaten vóór maandag 21 januari 2013 te reageren bij de secretaris.

  • Presentatie ledengeschenk 2016

    Het bestuur en de Werkgroep Boeken nodigen u van harte uit voor de presentatie van het ledengeschenk 2016 op 14 oktober in de Gertrudiskerk.

  • Vacature bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.

  • Agenda Algemene Ledenvergadering 2016

    De agenda voor de Algemene Ledenvergadering op woensdag 13 april 2016 is opgesteld. Na de pauze zal Cees van Broekhoven een lezing geven over het Bergse dialect.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *