Oproep nieuwe bestuursleden

In april 2015 zullen Greetje Hage, onze secretaris en Hilde van den IJssel, bestuurslid en voorzitter van de Werkgroep School voor Geschiedenis, aftreden. Zij zijn dan, statutair gezien, het maximale aantal jaren in functie geweest.

Het bestuur heeft profielschetsen opgesteld voor de vacatures en roept belangstellenden op voor de functie van secretaris en voor de functie van algemeen bestuurslid en (eventueel) tevens voorzitter van de Werkgroep School voor Geschiedenis.

Alle functies binnen de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom worden vervuld op vrijwillige basis en zijn dus onbezoldigd.

Hebt u belangstelling voor één van deze functies, dan nodigen wij u uit dit kenbaar te maken bij de secretaris van de Kring, Greetje Hage. Bij voorkeur per e-mail: secretaris@geschiedkundigekringboz.nl tel. 0164-243144

Zij zal dan de profielschets toesturen en informatie verstrekken over de procedure. U heeft tot 1 november 2014 de tijd om de profielschets op te vragen.

Vanzelfsprekend zal ook het bestuur actief op zoek gaan naar kandidaten voor deze functies.

Vergelijkbare berichten

  • Uitnodiging: feestelijke opening jubileumjaar

    In 2018 bestaat de Geschiedkundige Kring 50 jaar. Een mooie gelegenheid voor een jaar vol feestelijke activiteiten. De aftrap van het feestjaar zal op zaterdag 13 januari in Het Zwijnshoofd plaats vinden.

  • Welkom op de nieuwe website van de Geschiedkundige Kring!

    De website zal onder meer worden benut om leden sneller over actuele zaken te informeren. De excursies en lezingen, informatie over de komende Waterschans en hetgeen waar werkgroepen mee bezig zijn krijgen een prominenter plaats op de website. Ook verslagen van deze activiteiten krijgen een zichtbaarder plaats op de site zodat u deze eenvoudig terug kunt lezen.

  • Algemene Ledenvergadering 2019

    Woensdag 10 april vind de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering weer plaats in de Ontmoetingskerk. De agenda is vast in te zien op de site. De overige stukken volgen op korte termijn.

  • Resultaten lezersonderzoek

    In het voorjaar heeft het bestuur van de Geschiedkundige Kring samen met de redactie van De Waterschans een enquête onder de leden verspreid om inzicht te krijgen over de waardering voor De Waterschans en Website.

  • De Geschiedkundige Kring draagt bij aan Pompejus

    De Geschiedkundige Kring ziet graag dat bezoekers straks vanaf Pompejus op historisch verantwoorde wijze rond kunnen kijken. Daarom is het idee ontstaan om op de toren borden te plaatsen met bij de zichtlijnen behorende uitleg, waarin vanzelfsprekend de historische benadering voorop staat.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *