Uitnodiging: feestelijke opening jubileumjaar

Beste leden,

Allereerst de beste wensen voor 2018!

En van harte proficiat met het 50-jarige jubileum van de Geschiedkundige Kring.

We starten ons jubileumjaar feestelijk op zaterdag 13 januari. We verwelkomen u graag om 15.00 uur in het Vestzaktheater van Café Het Zwijnshoofd (Moeregrebstraat 18). Met omlijsting door muziek uit de beginjaren van Geschiedkundige Kring hebben we een aantal verrassingen voor u in petto. Rond 18.00 uur sluiten we de eerste activiteit in ons jubeljaar af.

We hopen u te mogen begroeten op 13 januari in het Vestzaktheater!

Namens bestuur en vrijwilligers,

Marc van der Steen
Projectleider 50 jaar Geschiedkundige Kring

Vergelijkbare berichten

  • Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 2018

    Woensdag 11 april vind de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering weer plaats in de Ontmoetingskerk. De agenda is vast in te zien op de site. De overige stukken volgen op korte termijn.

  • Hofzaallezing 2017-I: Handel en scheepvaart in de Scheldedelta

    De eerste Hofzaallezing van 2017 op 7maart besteedde aandacht aan de economische
    ontwikkelingen in de delta van de Schelde. De inleider van de avond, prof.dr. Peter Henderikx biedt met deze lezing een aanvulling op het standaardwerk ‘De geschiedenis van Zeeland’ uit 2012 waarin de steden Reimerswaal en Bergen op Zoom ontbreken, hetgeen hij als een lacune beschouwt.

  • Monumentendag voor jeugdige volwassenen

    Ouders en grootouders mochten een dag meekijken met hun (klein-) kinderen in de mooiste geschiedenisles die maar kunt bedenken. Je staat er midden in. Een eenmalig gebeuren dank zij het jubileumjaar van de Geschiedkundige Kring; tevens een langdurige traditie van de stichting Jeugdmonumentendag

  • Verslag van de ALV 2019

    Op woensdag 10 april 2019 heeft de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden. Het verslag van de vergadering is nu ook terug te lezen.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.