Presentatie ledengeschenk 2020: Jan IV van Bergen

Vanwege Covid-19 heeft de presentatie van het ledengeschenk 2020 noodgedwongen voor een klein publiek plaatsgevonden. Het boek is er een prachtig resultaat van het onderzoek naar Markies Jan IV!

Een mooie inkijk in zijn leven vanuit verschillende invalshoeken door diverse schrijvers, onder redactie van Bart van Eekelen en Joey Spijkers. In het boek de laatste bijdrage van Willem van Ham aan de Bergse geschiedschrijving. Het boek is ook aan hem opgedragen.

De leden van de Geschiedkundige Kring kunnen het boek tot 24 december 2020 ophalen op het Markiezenhof onder vertoning van naam en lidmaatschapnummer. Let op: ophalen van boeken kan bij de hoofdingang aan de Grote Binnenplaats.

Vergelijkbare berichten

  • Drukke weekends

    De weekends van juni maken dat je als Bergenaar eigenlijk niet met goed fatsoen de stad uit kan. Of je doet mee, of je bent publiek, samen met de bezoekers van een groot aantal bijzondere evenementen.

  • Feestelijke start van het jubileumjaar

    De Geschiedkundige Kring hield een feestelijke start van het jubileumjaar in het Vestzaktheater achter het Zwijnshoofd. Bij deze opening werd het programma voor het komende jaar geschetst en werden twee cadeautjes uitgepakt.

  • Pompejus opgeleverd

    Fort de Roovere kan nu ook van bovenaf worden bekeken. De toren is de kroon op het werk van velen die aan het herstel van het fort en de aansluitende waterlinie hebben meegewerkt.

  • Polders in kaart

    Een prachtig boek van Willem van Ham over de zgn Gastelse kaart ligt zeer binnenkort in de winkel

  • Waterschans 2016-III

    In de 3e Waterschans van 2016 aandacht voor de Bergse verzetsstrijder François Maritz, Markies Carl Theodor komt nog even ten tonele en er is aandacht voor Vliegtuigbouw in Bergen op Zoom.