Presentatie ledengeschenk 2020: Jan IV van Bergen

Vanwege Covid-19 heeft de presentatie van het ledengeschenk 2020 noodgedwongen voor een klein publiek plaatsgevonden. Het boek is er een prachtig resultaat van het onderzoek naar Markies Jan IV!

Een mooie inkijk in zijn leven vanuit verschillende invalshoeken door diverse schrijvers, onder redactie van Bart van Eekelen en Joey Spijkers. In het boek de laatste bijdrage van Willem van Ham aan de Bergse geschiedschrijving. Het boek is ook aan hem opgedragen.

De leden van de Geschiedkundige Kring kunnen het boek tot 24 december 2020 ophalen op het Markiezenhof onder vertoning van naam en lidmaatschapnummer. Let op: ophalen van boeken kan bij de hoofdingang aan de Grote Binnenplaats.

Vergelijkbare berichten

  • Kijktip Zuidwest TV

    Ineke van Broekhoven werd geïnterviewd over haar bijdrage aan het WO I boek. Te zien op Zuidwest TV

  • Vrederust, een zeeuwse enclave

    Een indrukwekkende film over de zorg in het begin van de vorige eeuw voor geesteszieken op Vrederust

  • Ontdekking in het Markiezenhof

    Hoe nuttig een restauratie op zich al is, dit wordt bijna overtroffen door de vondst van een eeuwenoud boek.

  • Een academische terugblik op de jaren zestig

    Als deel van de viering van het 50 jarig jubileum hield de School voor Geschiedenis voor leerlingen en oud-leerlingen op 29 september 2018 in de Ontmoetingskerk een ‘academische zitting’ waarin terug werd gekeken naar de tijd waarin de Geschiedkundige Kring werd opgericht.