Stadsexcursie Vestinggronden Noord

Op 9 juni 2013 organiseert de Geschiedkundige Kring een stadsexcursie naar de Vestinggronden-Noord, voor meer informatie klik hier. Hieronder alvast een voorproefje van de fraaie architectuur van deze stadsuitbreiding.
IMG_5921

IMG_5937



IMG_5953
IMG_5955
IMG_5957
IMG_5958
IMG_5960

IMG_5983
IMG_5984
IMG_5986
IMG_5990

Vergelijkbare berichten

  • Een bezoek aan de Grebbe – verslag

    De Grebbe was als rijksmonument ook toegankelijk op de zaterdag van het monumentenweekend op 14 september 2013. Voor een beperkt aantal mensen, kaarten afhalen bij VVV, die binnen vijf minuten was ‘uitverkocht’. Gelukkig was uw correspondent één van de gelukkigen. Heeft u ten minste een verslag, al is dat maar surrogaat vergeleken met een echt bezoek.

  • Wilhelmietenmuseum Huijbergen

    De actieve leden van de Geschiedkundige Kring, ‘vrijwilligers’ wordt jaarlijks een bedankje aangeboden. Tegenwoordig is dat in de vorm van een educatief uitstapje, dat uiteraard aansluit bij het werkgebied van de Kring.

  • Vrijwilligers naar Vrederust

    De vrijwilligers die er niet bij waren hebben zeker iets gemist. De rondleiding was een overvloed aan informatie over het instituut Vrederust

  • Jaarexcursie Doornik

    Op zaterdag 30 september 2023 zal de jaarexcursie plaatsvinden. Dit jaar gaat de grote excursie naar Doornik.