Op 9 juni 2013 organiseert de Geschiedkundige Kring een stadsexcursie naar de Vestinggronden-Noord, voor meer informatie klik hier. Hieronder alvast een voorproefje van de fraaie architectuur van deze stadsuitbreiding.


Vergelijkbare berichten
Brabantse Heemdagen 2019
Op 22 en 23 augustus 2019 waren de Geschiedkundige Kring en Halchterth gastheer voor de Brabantse Heemdagen, de 71e editie alweer! Een mooi programma waarbij naast bekende ook de wellicht minder gekende plekken van de Bergen op Zoom en de Brabantse Wal aangedaan werden.
Mini excursie naar Vrederust
In het kader van de tentoonstelling over Reinier Kennedy organiseert de Geschiedkundige Kring in het najaar een excursie naar Landgoed Vrederust. Tijdens de mini excursie zal met name ingegaan worden op de architectuur van het psychiatrisch ziekenhuis met de kenmerkende paviljoenbouw.
Open dag Scherminckel druk bezocht
SIDS kan terugzien op een zeer succesvolle open dag, waarop de opgravingen langs de zuidoostsingel konden worden bezocht. Meer dan 250 mensen maakten van de gelegenheid gebruik om een paar kleine stukjes van de vesting te bekijken. De vrijwilligers hadden nauwelijks de tijd om op adem te komen en even een kopje koffie te drinken. Het was een dag met voldoening voor alle partijen.
Uitnodiging stadsexcursie Blokstal 2 & 3
Graag nodigt het bestuur u uit voor een stadsexcursie naar Blokstallen 2 & 3 op zondag 16 oktober om 12.00 uur.
Wijziging bestemming stadsexcursie
Helaas kregen wij op 20 oktober een telefoontje dat het geplande bezoek door privé omstandigheden niet door kan gaan. Er is een alternatief programma voorzien. Plus een ’troostprijs’.
GK Vrijwilligers naar Breda
De vrijwilligers die de Kring draaiend houden, worden jaarlijks ‘gehonoreerd’ met een passende excursie. Deze keer werd het Maczek Memorial bezocht.














