Stadsexcursie Vestinggronden Noord

Op 9 juni 2013 organiseert de Geschiedkundige Kring een stadsexcursie naar de Vestinggronden-Noord, voor meer informatie klik hier. Hieronder alvast een voorproefje van de fraaie architectuur van deze stadsuitbreiding.
IMG_5921

IMG_5937



IMG_5953
IMG_5955
IMG_5957
IMG_5958
IMG_5960

IMG_5983
IMG_5984
IMG_5986
IMG_5990

Vergelijkbare berichten

  • Excursie in het Markiezenhof

    Een excursie met een echte deskundige als monumentenarchitect Jan Weyts is altijd genieten. Wie meende het Markiezenhof wel gezien te hebben, moet eens met deze gids meelopen. Dan leer je pas kijken, of liever, het gebouw ‘lezen’.

  • Stadsexcursie RNR

    Geen grap, op zaterdag 1 april 2023 zal weer een stadsexcursie plaatsvinden. We gaan op bezoek bij oude hoofdgebouw van Rogier Nerincx Richter!

  • Mini excursie naar Vrederust

    In het kader van de tentoonstelling over Reinier Kennedy organiseert de Geschiedkundige Kring in het najaar een excursie naar Landgoed Vrederust. Tijdens de mini excursie zal met name ingegaan worden op de architectuur van het psychiatrisch ziekenhuis met de kenmerkende paviljoenbouw.

  • Stadsexcursie: Een historische kroegentocht

    Bij het onderzoek voor zijn boek ‘Bergen op Stap’ heeft Henk Franken een encyclopedische kennis van de Bergse horeca bijeengebracht. Met gemak weet hij een stadsexcursie van begin tot eind boeiend te vullen. Een openbaring voor Bergenaren, en een klein tipje van wat met het boek in november te verwachten is.