Vergelijkbare berichten
Twee interessante lezingen
In de Maand voor Geschiedenis worden diverse lezingen aangeboden die u zeker niet wilt missen
Opsporing verzocht
Dit is geen politiebericht, maar wel wordt uw medewerking bij een opsporing gevraagd.
Monumentenweekend 2016 groots geopend
Op vrijdagavond opende Arjan van der Weegen het dertigste Bergse Monumentenweekend, waarbij de het kijk- en luisterkunstwerk ‘Die andere wereld’ van Ward Warmoeskerken een indrukwekkende invulling toonde van het thema Iconen en
De eerste uitreiking van de Bergse Erfgoedprijs die bij deze gelegenheid plaatsvond wordt in een ander artikel beschreven.
Hofzaallezing 2024-1
Een lezing die als een college voelde. Zij die een kaart bemachtigden, kregen een geheel nieuw inzicht in het gebied waarin we wonen.
Het diepgravend verhaal is als bijlage bij het bericht gevoegd.
Oude nummers Waterschans in de aanbieding
Oudere edities van ons lijfblad zijn thans (zeer beperkt) voor leden beschikbaar. En wie zijn bladen opruimt kan ze hier ook aanbieden.
Overlijden Jan van Mosselveld
De redactie ontving het bericht dat oud-archivaris Jan van Mosselveld onlangs op de leeftijd van 93 jaar overleed.
