Vergelijkbare berichten
Kasteel van Wouw in de prijzen
Het kasteel van Wouw doet opnieuw van zich spreken met een onderscheidende prijs en voortgaand herstel
Twee nieuwe bestuursleden in ALV
Twee bestuursleden traden af omdat hun termijn er op zat, twee nieuwe traden aan. Plus een lezing over het Groot Arsenaal
Anton van Duinkerkenwandeling
Ofschoon Koningsdag niet doorgaat (te grote bevolkingsconcentraties) is bedacht om op die datum een thematische stadswandeling rondom Anton van Duinkerken te houden. Onder voorbehoud, natuurlijk.
Weer iets nieuws in de boekerij
Krijgen we er een nieuwe bibliotheek bij, of is dat toch wat achterhaald in deze tijd van digitalisering?
36 keer bladeren
Bladerboekjes van het Markiezenhof vormen tezamen een snelcursus Bergse geschiedenis. Via een groot aantal invalshoeken bieden ze een snelle inkijk in de stadsgeschiedenis, de heren van het markiezaat, hun woningen met het Markiezenhof in het bijzonder en nog veel meer.
Feestelijke start van het jubileumjaar
De Geschiedkundige Kring hield een feestelijke start van het jubileumjaar in het Vestzaktheater achter het Zwijnshoofd. Bij deze opening werd het programma voor het komende jaar geschetst en werden twee cadeautjes uitgepakt.
