Vergelijkbare berichten
Gròòt Berregs Diktee 2023 en Ver’alewedstrijd
Een beetje ongelukkig valt het Berregs diktee op dezelfde datum als de herdenking van de watersnoodramp in 1953
Waterschans 2023-4
De nieuwe Waterschans is in de bus of onderweg! Met alles wat je als Bergenaar moet weten over de Mie den Os(car) en de Gertrudisbron. En veel meer!
Een oude luchtfoto
Deze foto is weer een uitdaging voor wie de stad en vooral de directe omgeving nog uit de eerste helft van de vorige eeuw (her)kent. Ga er uitgebreid voor zitten eer u dit artikel opent!
Grootse opening Pompejus
Afgelopen zaterdag 24 maart 2018 werd de uitkijktoren Pompejus op het fort de Roovere feestelijk geopend. Het publiek was massaal toegestroomd, daardoor was er zelfs niet voor iedereen een plekje op de tribune die in de toren is gebouwd.
Uitnodiging stadsexcursie Noordgeest
Graag nodigt het bestuur u uit voor een stadsexcursie naar de wijk Noordgeest op zondag 8 mei van 12.00 tot 14.00 uur.
reisverslag excursie naar Xanten
Van Marijke Somers ontvingen we een verslagje van de excursie naar Xanten op 21 september. Waarvoor onze dank.
