Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2018, gehouden op 11 april 2018, is het Verslag van de ALV 2018 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.
Vergelijkbare berichten
Vrijwilligersdag 2013 – verslag
De jaarlijkse vrijwilligersdag brengt de mensen die zich op enigerlei wijze inzetten voor de Geschiedkundige Kring bijeen op een plek met een bijzondere historie: de boerderij Hildernisse. Genoemd naar het dorp van die naam dat eens iets lager voor de Brabantse Wal lag.
Algemene Ledenvergadering 11 april 2018
Alle stukken behorende bij de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.
Vacature bestuur
In april 2021 zal secretaris Sjef de Wit statutair aftreden. Bent u geïnteresseerd om onze secretaris op te volgen, lees hier meer over de procedure.
Het cultuurhistorische belang van het buitengebied van Bergen op Zoom
Namens de Geschiedkunidge Kring heeft Willem de Weert ingesproken bij de beeldvormende raadvergadering over de Visie Buitengebied. Zijn bijdrage is hier terug te lezen.
Oproep nieuwe bestuursleden
Wegens het aflopen van de bestuursperiode van Greetje Hage en Hilde van den IJssel is het bestuur op zoek naar 2 nieuwe bestuursleden.
Vernissage ‘Bergen betrokken’
Een uitgebreid verslag van de boekpresentatie van het ledengeschenk van 2014.
