Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2018

Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2018, gehouden op 11 april 2018, is het Verslag van de ALV 2018 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.

Vergelijkbare berichten

  • Nieuwjaarswens

    Namens het bestuur wensen wij u allen Fijne Kerstdagen en een voorspoedig 2016!

  • Herziene financiële stukken ALV 2023

    De financiële cijfers over 2023 zijn door de nieuwe penningmeester gecorrigeerd. Daarnaast is het verslag van de ALV 2023 ook in te zien.

  • Geschiedenisquiz 2023

    De 18e quiz waar u uw kennis van de Bergse geschiedenis (en méér) met anderen kunt meten. Schrijf uw team nu in en ga met dit bericht in training voor de eeuwige roem!

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Algemene Ledenvergadering 13 april 2016

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2016 kunt u hier inzien. In de Algemene Ledenvergadering zal alvast een tipje van de sluier opgelicht worden van de plannen voor het 50 jarig bestaan van de Geschiedkundige Kring.