Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2018

Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2018, gehouden op 11 april 2018, is het Verslag van de ALV 2018 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.

Vergelijkbare berichten

  • Algemene Ledenvergadering 2013

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 23 april 2013 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

  • Vacatures bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuwe voorzitter en een tweetal nieuwe bestuursleden.

  • Oproep nieuw bestuurslid

    Het bestuur wil graag in gesprek met belangstellenden voor de functie bestuurslid. Wij verzoeken kandidaten vóór maandag 21 januari 2013 te reageren bij de secretaris.

  • Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 2018

    Woensdag 11 april vind de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering weer plaats in de Ontmoetingskerk. De agenda is vast in te zien op de site. De overige stukken volgen op korte termijn.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 13 oktober 2021 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk.
    Dit bericht is aangevuld met de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Vrijwilligersdag 2013 – verslag

    De jaarlijkse vrijwilligersdag brengt de mensen die zich op enigerlei wijze inzetten voor de Geschiedkundige Kring bijeen op een plek met een bijzondere historie: de boerderij Hildernisse. Genoemd naar het dorp van die naam dat eens iets lager voor de Brabantse Wal lag.