Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2018, gehouden op 11 april 2018, is het Verslag van de ALV 2018 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.
Vergelijkbare berichten
Oproep nieuwe bestuursleden
Wegens het aflopen van de bestuursperiode van Greetje Hage en Hilde van den IJssel is het bestuur op zoek naar 2 nieuwe bestuursleden.
In memoriam Theo Jansen
Uit persberichten vernamen wij het overlijdensbericht van de heer Theo Jansen (1933-2015).
Algemene Ledenvergadering 2019
Woensdag 10 april vind de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering weer plaats in de Ontmoetingskerk. De agenda is vast in te zien op de site. De overige stukken volgen op korte termijn.
BoZilver, een nieuw project
Tijdens de afgelopen ALV heeft Klaas Hielkema zijn plan voor een boek over Bergs zilver toegelicht. Het is weinig gekend maar in de stad zijn eeuwen lang zilversmeden actief geweest.
Voor dit project zoekt hij vrijwilligers, met name om mee te helpen met het archiefonderzoek.Het cultuurhistorische belang van het buitengebied van Bergen op Zoom
Namens de Geschiedkunidge Kring heeft Willem de Weert ingesproken bij de beeldvormende raadvergadering over de Visie Buitengebied. Zijn bijdrage is hier terug te lezen.
Nieuwe ledendag – 15 april 2026
In het voorjaar van 2026 organiseert de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom een speciale Nieuwe ledendag voor leden die zich recent hebben aangesloten en graag nader kennis willen maken met onze activiteiten.
