Vooraankondiging jaarexcursie 2015

Reserveer nu in uw agenda : zaterdag 5 september 2015

 

Dagtocht naar de “Prinsenstad” Delft.

 

Het programma is als volgt:

In de ochtend een stadswandeling met gidsen in en rond de monumenten.

Gezamenlijke lunch.

’s Middags bezoek aan het volledig vernieuwde Museum Prinsenhof, in het voormalig Sint-Agathaklooster langs de Oude Delft, waar Prins Willem van Oranje in november 1572 zijn intrek nam.

Bovendien bezoek aan het Vermeer-Centrum, een ontdekkingstocht door leven, werk en stad van de schilder Johannes Vermeer met aandacht voor zijn onnavolgbare kleurstelling en het bijzondere lichtgehalte.

 

Het programma met de tijden, de manier van aanmelden, kosten en alle verder benodigde informatie, leest u tijdig in de Waterschans van 1 juli 2015. Houd u er rekening mee dat de inschrijfdatum in uw vakantieperiode kan vallen.

Vergelijkbare berichten

  • Kerkbrand: een flashback

    De brand in Parijs, waarbij de Notre Dame in vlammen opging, roept voor Bergenaren de herinnering op aan 10 april 1972, toen de Gertrudiskerk hetzelfde lot onderging

  • Een weekend vol erfgoed: Open Monumentendagen 2025

    13 en 14 september 2025 Op zaterdag 13 en zondag 14 september openen in Bergen op Zoom opnieuw tientallen monumenten hun deuren voor het publiek. Tijdens Open Monumentendag kun je gratis kennismaken met de rijke historie van onze stad en omgeving. Denk aan kerken, woonhuizen, historische panden en bijzondere plekken die normaal gesproken niet toegankelijk…

  • Hofzaallezingen over geopark schelde delta

    Vanaf dinsdag 5 maart start weer een cyclus van 3 Hofzaallezingen in het Markiezenhof. De cyclus staat dit jaar in het teken van het Geopark Schelde Delta.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Rommetom Anton

    op 2 februari kunde smiddags in Den Enghel deelneme n’aan ”n bijèènkomst die int teke’staa van boer Anton en de vastenavend. Reken mar, da wor `n carnavaleske gebeurtenis. Dèèr wilde nie ontbreke! Kunde gelijk effe lengst de pop-up-stoor mee vastenavend spullekes kuiere in de Fortuinstraat. Ge kun dèèr terecht op donderdag en vrijdagmiddag, én de zaterdag d’n ééle dag. Kun d’oew eige teminste netjes aankleje voor dadde naar d’n Engel gaat, ééj?