Algemene Ledenvergadering 2012

De Algemene ledenvergadering is op dinsdag 24 april 2012 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

De stukken t.b.v. de ALV:

De agenda van de ALV Het jaarverslag over 2011, het 43e verenigingsjaar. De financiële stukken Het verslag van de ALV van 2012

Vergelijkbare berichten

  • Onze beoogde nieuwe voorzitter!

    Onze voorzitter Joost de Graauw zal zich niet beschikbaar stellen voor een tweede termijn. Het bestuur heeft de heer Koert Damveld bereid gevonden zitting te nemen in het bestuur. Bij de Algemene Ledenvergadering op 13 april 2016 zal de heer Koert Damveld voordragen worden voor de functie van voorzitter.

  • Vacature bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.

  • Contributie 2022

    Wegens een probleem bij de verzending is Waterschans IV-2021 en/of de contributiebrief niet bij iedereen juist aangekomen.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2022

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.