Een verrassingsaanval: extra grote kaart

De ruimte in het blad Waterschans is kostbaar. Daarom kunnen afbeeldingen niet altijd zo groot worden afgedrukt als wenselijk zou zijn. De kaart over de attack van 8 maart 1814 (uit het boek van Jan Egbertus van Gorkum) in de Waterschans van maart 2014 bij het artikel ‘Een verrassingsaanval’ door Ad van den Bulck is zo’n voorbeeld. Om de verwijzingen in het artikel te volgen is een grotere afbeelding nodig. Deze vindt u hieronder, en krijgt u als volgt in volle glorie tevoorschijn:.
Rechter muisknop 2A) klik met de rechter muisknop op de bijgaande afbeelding;
B) kies in het verschijnende menu voor Openen in nieuw venster.
C) U kunt dan nog verder inzoomen door simpelweg op de foto te klikken.

kaart-org--4-pijlroutes-kle

Vergelijkbare berichten

  • Waterschans 2016-II

    De Waterschans van juni 2016 bevat weer een aantal interessante onderwerpen. Toch zou het volgens de hoofdredacteur best wat meer mogen zijn. Hij belooft compensatie in volgende nummers. Er is dus nú al iets om naar uit te kijken, maar eerst genieten we van deze editie.

  • Waarom heeft de Gertrudiskerk een plat dak?

    Oudere Bergenaren kennen de Gertrudiskerk met een puntdak. Een allesvernietigende brand op 10 april 1972 maakte een einde aan die situatie, en bijna zelfs aan de hele kerk.

  • Waterschans 2023-II

    De Waterschans van juni is uit. In dit bericht leest u welke onderwerpen de redactie voor deze editie voorzien heeft.

  • Waterschans 2023-4

    De nieuwe Waterschans is in de bus of onderweg! Met alles wat je als Bergenaar moet weten over de Mie den Os(car) en de Gertrudisbron. En veel meer!

  • Problemen bezorging Waterschans

    Helaas blijkt de bezorging van Waterschans 4 niet geheel vlekkeloos verloopt. Mocht u de Waterschans IV nog niet ontvangen hebben leest u in dit bericht hoe dit opgepakt kan worden.

  • Waterschans 2021-II

    De redactie heeft weer een goed gevulde Waterschans afgeleverd. In het juninummer vindt u onder andere artikelen over 50 jaar Stichting in den Scherminckel; Bergen op Zoom in Parijse theaters; een tweede verhaal over het Katrientje en aandacht voor Bergse werken van architect Jos Bedeaux.