Een verrassingsaanval: extra grote kaart

De ruimte in het blad Waterschans is kostbaar. Daarom kunnen afbeeldingen niet altijd zo groot worden afgedrukt als wenselijk zou zijn. De kaart over de attack van 8 maart 1814 (uit het boek van Jan Egbertus van Gorkum) in de Waterschans van maart 2014 bij het artikel ‘Een verrassingsaanval’ door Ad van den Bulck is zo’n voorbeeld. Om de verwijzingen in het artikel te volgen is een grotere afbeelding nodig. Deze vindt u hieronder, en krijgt u als volgt in volle glorie tevoorschijn:.
Rechter muisknop 2A) klik met de rechter muisknop op de bijgaande afbeelding;
B) kies in het verschijnende menu voor Openen in nieuw venster.
C) U kunt dan nog verder inzoomen door simpelweg op de foto te klikken.

kaart-org--4-pijlroutes-kle

Vergelijkbare berichten

  • Waterschans 2020-III

    De derde Waterschans van 2020 staat in het teken van het 25 jarig jubileum van de Stadsgidsen. Een bijzondere vondst van een tekening van de Gevangenpoort en als opmaat naar het ledengeschenk eind november een artikel over Jan IV.

  • Waar Zeeland Brabant kust

    De Westbrabantse Waterlinie (k)rijgt een nieuwe parel aan het prachtige snoer

  • Waterschans 2014-III

    Er ligt weer een mooie editie van de Waterschans klaar boordevol artikelen in het kader van de 2e Wereldoorlog. Op de site al een beknopte inhoud van al het moois u te wachten staat.

  • Index Waterschans en andere tijdschriften

    Tijdschrift De Waterschans kan ook via een index op de website worden doorzocht. Deze index kan ook worden gedownload, en is aanvullend op de bestaande zoekmogelijkheden.

  • Een opwarmertje

    Het onverkorte onderzoek naar de rangen en standen binnen de naoorlogse Vastenavend.

  • de Waterschans 2018-II

    In de 2e Waterschans van 2018 komen autoliefhebbers aan hun trekken met 2 artikelen van Gijs Asselbergs en John Roovers. Stadsgezichten van onze mooie stad komen aan bod en Marco Vermunt gaat in op de archeologische ontdekkingen ter plaatse van het voormalig BBA terrein.