Hofzaallezingen 2018

Voor de negentiende keer komt binnenkort een reeks van vier lezingen in de Hofzaal van het Markiezenhof over de cultuurhistorie rond Bergen op Zoom.  Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar!
Markiezenhof. Steenbergsestraat 8, Bergen op Zoom
dinsdags van 20.00-22.00 uur. zaal open 19.30 uur

Dinsdag 6 maart 2018
Je bent jong en je wilt wat! Jongerenculturen in Moord-Brabant in de jaren ’60 Kitty de Leeuw

Dinsdag 13 maart 2018
200 jaar Antoniusmolen in Halsteren Wout Huijgens en Corneel Droogers

Dinsdag 20 maart 2018
Kerken in Brabant, verleden, heden en toekomst Wies van Leeuwen

Dinsdag 27 maart 2018
Lof der zwakheid. Anton van Duinkerken over het gelukkige leven Mariëlle Polman

De deelnamekosten bedragen € 27,50 voor 4 lezingen (incl. koffie/thee). In de voorverkoop zijn alleen kaarten voor de gehele reeks te verkrijgen. Deze zijn te koop aan de balie van het Markiezen hof vanaf 12 januari (di. t/m zo. van 11.00 tot 17.00 uur) en de andere organisaties.
Vanaf dinsdag 27 februari (indien er nog kaarten voorradig zijn) is het mogelijk om kaarten per lezing te kopen. Deze kosten € 10.- per stuk (op = op). U kunt niet vooraf reserveren. Voor vragen kunt u mailen naar lezingenreeks@bergenopzoom.nl.
De complete brochure vindt u hier 

Vergelijkbare berichten

  • Uitgave boek over Joris van Spilbergen

    Deze zomer (2015) was het exact 400 jaar geleden dat Joris van Spilbergen de Spaanse Zuidzee Armada een gevoelige nederlaag toebracht. Later in dienst bij het machtige handelshuis van Balthasar de Moucheron maakt hij o.a. in 1601 een reis naar Ceylon en Java. Na thuiskomst verhuist hij naar Bergen op Zoom. Over deze relatief onbekende plaatsgenoot schreef Jan de Lint een boek wat 10 dec. gepresenteerd zal worden.

  • Een bijzondere dodenherdenking

    Duizend Canadese jongeren houden op 4 mei dodenherdenking op de oorlogsbegraafplaats in Bergen op Zoom

  • Muur Smitsvest heet weer Gadellière

    Op 4 november 2016 werd de naamsteen van Gadellière (opnieuw) onthuld. Dit als bekroning op de restauratie van de in verval geraakte vestingmuur langs het Smitsvest.

  • Mooij weer SIEB

    SIEB is er in geslaagd een mooi stukje industrieel erfgoed te behouden. Wat meer is: Verborgen kunst wordt hiermee zichtbaar gemaakt voor iedereen. Bezoekers van Kees de Mooij Fiets en Fitness kunnen het gerestaureerde kunstwerk uit het gesloopte GEB trafohuis in het voormalige Liga-gebouw bewonderen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *