Hofzaallezingen 2018

Voor de negentiende keer komt binnenkort een reeks van vier lezingen in de Hofzaal van het Markiezenhof over de cultuurhistorie rond Bergen op Zoom.  Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar!
Markiezenhof. Steenbergsestraat 8, Bergen op Zoom
dinsdags van 20.00-22.00 uur. zaal open 19.30 uur

Dinsdag 6 maart 2018
Je bent jong en je wilt wat! Jongerenculturen in Moord-Brabant in de jaren ’60 Kitty de Leeuw

Dinsdag 13 maart 2018
200 jaar Antoniusmolen in Halsteren Wout Huijgens en Corneel Droogers

Dinsdag 20 maart 2018
Kerken in Brabant, verleden, heden en toekomst Wies van Leeuwen

Dinsdag 27 maart 2018
Lof der zwakheid. Anton van Duinkerken over het gelukkige leven Mariëlle Polman

De deelnamekosten bedragen € 27,50 voor 4 lezingen (incl. koffie/thee). In de voorverkoop zijn alleen kaarten voor de gehele reeks te verkrijgen. Deze zijn te koop aan de balie van het Markiezen hof vanaf 12 januari (di. t/m zo. van 11.00 tot 17.00 uur) en de andere organisaties.
Vanaf dinsdag 27 februari (indien er nog kaarten voorradig zijn) is het mogelijk om kaarten per lezing te kopen. Deze kosten € 10.- per stuk (op = op). U kunt niet vooraf reserveren. Voor vragen kunt u mailen naar lezingenreeks@bergenopzoom.nl.
De complete brochure vindt u hier 

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezingen 2013

    Deze lezingenreeks over de cultuurhistorie rond Bergen op Zoom wordt voor de twaalfde keer georganiseerd door: Het Markiezenhof, de Geschiedkundige Kring en Heemkundekring Halchterth.

  • Pop en Kunsten in de monumenten

    Op 14 en 15 september is het weer feest in de stad. Kunsten in de monumenten en Popmonument biedt dermate veel dat je wel tien weekends nodig hebt om alles te bezoeken. Helemaal nu er nog een derde belevingslaag aan is toegevoegd. Er is zelfs sprake van virtuele monumenten. Lees meer in dit artikel

  • Toine Mazairac: het boek

    Eindelijk is er een boek over de roemruchte Bergenaar Toine Mazairac. Een boekje dat veel Bergenaren, wellicht onbewust, gemist hebben. De Opeldealer, zoals velen hem zullen kennen, had nog veel meer kwaliteiten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *