Interview met bestuurslid Flores over Cultureel Erfgoed

Vlak voor de coronacrisis uitbrak is bestuurslid Flores benaderd door Marlies van Lier om namens de Geschiedkundige Kring een interview te geven over Cultureel Erfgoed. Vanwege corona werd dit uitgesteld, tot afgelopen week. Toen mocht ze in de zinderende hitte een interview bij de Waterschans geven. A dream come true! De hele uitzending is thans ook te zien op zuidwest TV.

Link naar de uitzending: POD!UM

Vergelijkbare berichten

  • Keldermans’ Christoffelschouw

    Dat TV programma’s door tijdnood vaak oppervlakkig blijven is geen nieuws. Toch was hetgeen de Van Rossempjes tijdens hun
    bezoek aan Bergen op Zoom over de Christoffelschouw te berde brachten wel héél schraal. Middels dit artikel kunt u alsnog kennis nemen van de rijkdom die deze schouw als middeleeuws kunstwerk vormt.

  • Lesbrief bevrijding 1944

    De werkgroep Jeugd heeft bij het boek ’80 jaar bevrijding Brabantse Wal’ een lesbrief samengesteld

  • Nieuwjaarswens

    Namens het bestuur wensen wij u allen Fijne Kerstdagen en een voorspoedig 2016!

  • Bestuursmutaties

    Twee markante leden van het bestuur verlieten na de statutair maximale termijn hun zetel. Zij werden door de voorzitter bij hun afscheid nog eens extra in het zonnetje gezet.

  • Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

    Maandag 19 november kun je binnenkijken in een bijzonder huis in Bergen op Zoom. In en ver verleden heeft hier zelfs een beroemd zeevaarder gewoond. De huidige bewoner kan ook bogen op een ruime bekendheid. Uitzending gemist? Geeft niet, kijk gewoon hier alsnog.