Interview met bestuurslid Flores over Cultureel Erfgoed

Vlak voor de coronacrisis uitbrak is bestuurslid Flores benaderd door Marlies van Lier om namens de Geschiedkundige Kring een interview te geven over Cultureel Erfgoed. Vanwege corona werd dit uitgesteld, tot afgelopen week. Toen mocht ze in de zinderende hitte een interview bij de Waterschans geven. A dream come true! De hele uitzending is thans ook te zien op zuidwest TV.

Link naar de uitzending: POD!UM

Vergelijkbare berichten

  • Pompejus definitief ‘gelanceerd’

    Op 11 november 2016 werden in een bijeenkomst van alle betrokken partijen de officiële handtekeningen gezet om de bouw van de toren Pompejus te beginnen. De samenwerking werd openbaar gemaakt door de onthulling van het projectbord dat vanaf de A4 goed is te zien, en langs de Schansbaan staat.

  • Agenda Algemene Ledenvergadering 2016

    De agenda voor de Algemene Ledenvergadering op woensdag 13 april 2016 is opgesteld. Na de pauze zal Cees van Broekhoven een lezing geven over het Bergse dialect.

  • Excursie in het Markiezenhof

    Een excursie met een echte deskundige als monumentenarchitect Jan Weyts is altijd genieten. Wie meende het Markiezenhof wel gezien te hebben, moet eens met deze gids meelopen. Dan leer je pas kijken, of liever, het gebouw ‘lezen’.

  • Hofzaallezing 2017-I: Handel en scheepvaart in de Scheldedelta

    De eerste Hofzaallezing van 2017 op 7maart besteedde aandacht aan de economische
    ontwikkelingen in de delta van de Schelde. De inleider van de avond, prof.dr. Peter Henderikx biedt met deze lezing een aanvulling op het standaardwerk ‘De geschiedenis van Zeeland’ uit 2012 waarin de steden Reimerswaal en Bergen op Zoom ontbreken, hetgeen hij als een lacune beschouwt.

  • Ontdekking in het Markiezenhof

    Hoe nuttig een restauratie op zich al is, dit wordt bijna overtroffen door de vondst van een eeuwenoud boek.

  • Een bleekneusje duikt op

    Na 80 jaar komt er nóg een herinnering van een toenmalig bleekneusje tevoorschijn