Interview met bestuurslid Flores over Cultureel Erfgoed

Vlak voor de coronacrisis uitbrak is bestuurslid Flores benaderd door Marlies van Lier om namens de Geschiedkundige Kring een interview te geven over Cultureel Erfgoed. Vanwege corona werd dit uitgesteld, tot afgelopen week. Toen mocht ze in de zinderende hitte een interview bij de Waterschans geven. A dream come true! De hele uitzending is thans ook te zien op zuidwest TV.

Link naar de uitzending: POD!UM

Vergelijkbare berichten

  • Contributie 2022

    Wegens een probleem bij de verzending is Waterschans IV-2021 en/of de contributiebrief niet bij iedereen juist aangekomen.

  • Agenda Algemene Ledenvergadering 2016

    De agenda voor de Algemene Ledenvergadering op woensdag 13 april 2016 is opgesteld. Na de pauze zal Cees van Broekhoven een lezing geven over het Bergse dialect.

  • 36 keer bladeren

    Bladerboekjes van het Markiezenhof vormen tezamen een snelcursus Bergse geschiedenis. Via een groot aantal invalshoeken bieden ze een snelle inkijk in de stadsgeschiedenis, de heren van het markiezaat, hun woningen met het Markiezenhof in het bijzonder en nog veel meer.

  • Vertel…! Vertel !

    Het BHIC in Den Bosch is rijk aan een (groeiend) aantal verhalen uit het Bergse. Een niet meer weg te denken palet aan (oude) nieuwtjes liggen voor het oprapen.

  • Vacature bestuur

    In april 2021 zal secretaris Sjef de Wit statutair aftreden. Bent u geïnteresseerd om onze secretaris op te volgen, lees hier meer over de procedure.