Kunst te koop

De bronzen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Van beeldhouwer Niko de Wit ontvingen we volgende mailing:
Een mens verzamelt heel wat in zijn of haar leven en dat geldt dus ook voor mij.
Daarom ben ik gaan kijken welke van mijn beelden een betere plek verdienen.
Dat is dan ook de reden dat ik enkele beelden te koop wil aanbieden.
De voorstudies die ik voor het portret van voormalig stadsarchivaris Korneel Slootmans heb gemaakt, behoren tot die categorie.
Eén studie betreft een klein bronzen portretje van Korneel.
De gegevens zijn: 1988, brons, 14,5 x 9,3 x 12,6 cm (excl. stenen sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 850,- excl. 9% btw

Het andere beeld betreft een gipsen voorstudie voor het bronzen portret dat nu in het West-Brabants Archief staat.
De studie is uit 1995, de maten zijn: 33,7 x 21 x 27,5 cm (excl. houten sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 1.250,- excl. 9% btw

Gipsen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Voor meer portretten en beelden verwijs ik u graag naar mijn website: www.nikodewit.nl (U vindt daar bijvoorbeeld ook een bronzen beeld van Jan van Giels en Fons Gieles)
Wie hier een kans in ziet om een uniek Bergs kunstwerk te bemachtigen, kan contact opnemen met de secretaris van de Kring. U krijgt dan nadere contactgegevens. Deze vindt u overigens ook op zijn website.
Enne, als u tot aanschaf overgaat, laat dan svp even weten dast het stuk in het Bergse blijft! Dank daarvoor.
Voor een hernieuwde kennismaking met Korneel Slootmans, klikt u op deze link.

Klik op de knop voor weergave

Vergelijkbare berichten

  • Open Joodse Huizen / huizen van verzet

    Jaarlijks worden op (bijna) de plek waar ze woonden, de verhalen van Joodse stadgenoten verteld, én waar schuilplaatsen werden geboden tijdens de tweede wereldoorlog.
    OP 3 mei is er een online talkshow

  • Wat doet die paal daar?

    Een vraag naar een granieten paal langs de kant van de weg levert zómaar een stukje geschiedenis op.

  • Reymerswael; tentoonstelling in Tholen

    In het oude stadhuis van Tholen (Hoogstraat 12) kunt u in de maanden juni, juli en augustus (2024) een interessante tentoonstelling bezoeken over de verdronken stad Reimerswaal. U neemt kennis van de omvang en rijkdom van de destijds derde of vierde stad van Zeeland, de teloorgang en hetgeen er thans nog rest. Ook is er…

  • Hofzaallezing 2016-II: Een vergeten oorlog

    Aan het eind van de Napoleontische oorlog is Nederland nagenoeg bevrijd, maar Bergen op Zoom wordt met enkele andere vestingen nog steeds bezet gehouden. Zelfs duurt dit tot na de troonsafstand van Napoleon. De door Ad van den Bulck beschreven verrassingsaanval wordt met deze lezing in het perspectief van deze Europese oorlog geplaatst. Behalve een korte samenvatting is ook een uitgebreid verslag beschikbaar, plus downloads van vroegere publicaties.

  • Ballade van Jan van Glymes

    In het boek Jan IV van Bergen (pag 62-63) attendeert Joey Spijkers op deze ballade door Anton van Duinkerken en op het feit dat deze “een der schoonste balladen van den laatste halve eeuw” wordt genoemd. In het boek zijn (vanwege de zeggingskracht) alleen de eerste en laatste strofe weergegeven. Voor wie meer wil, is de ballade hier integraal weergegeven.