Kunst te koop

De bronzen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Van beeldhouwer Niko de Wit ontvingen we volgende mailing:
Een mens verzamelt heel wat in zijn of haar leven en dat geldt dus ook voor mij.
Daarom ben ik gaan kijken welke van mijn beelden een betere plek verdienen.
Dat is dan ook de reden dat ik enkele beelden te koop wil aanbieden.
De voorstudies die ik voor het portret van voormalig stadsarchivaris Korneel Slootmans heb gemaakt, behoren tot die categorie.
Eén studie betreft een klein bronzen portretje van Korneel.
De gegevens zijn: 1988, brons, 14,5 x 9,3 x 12,6 cm (excl. stenen sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 850,- excl. 9% btw

Het andere beeld betreft een gipsen voorstudie voor het bronzen portret dat nu in het West-Brabants Archief staat.
De studie is uit 1995, de maten zijn: 33,7 x 21 x 27,5 cm (excl. houten sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 1.250,- excl. 9% btw

Gipsen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Voor meer portretten en beelden verwijs ik u graag naar mijn website: www.nikodewit.nl (U vindt daar bijvoorbeeld ook een bronzen beeld van Jan van Giels en Fons Gieles)
Wie hier een kans in ziet om een uniek Bergs kunstwerk te bemachtigen, kan contact opnemen met de secretaris van de Kring. U krijgt dan nadere contactgegevens. Deze vindt u overigens ook op zijn website.
Enne, als u tot aanschaf overgaat, laat dan svp even weten dast het stuk in het Bergse blijft! Dank daarvoor.
Voor een hernieuwde kennismaking met Korneel Slootmans, klikt u op deze link.

Klik op de knop voor weergave

Vergelijkbare berichten

  • Nogmaals: “De Zuid”

    Een reactie op het eerdere bericht over een gietijzeren tableautje werpt een nieuw licht op dit Bergse kleinood

  • De dikke boom omgewaaid

    Hoe vluchtig het nieuws is, blijkt uit enkele artikelen over gebeurtenissen in de stad die vele Bergenaren onbekend zullen zijn. Er is nu een interessante mogelijkheid dergelijk nieuws uit de archieven op te diepen.

  • Quizzers: laatste kans!

    Laatste gelegenheid om uw team aan te melden. Er zijn nog enkele plekjes.

  • 36 keer bladeren

    Bladerboekjes van het Markiezenhof vormen tezamen een snelcursus Bergse geschiedenis. Via een groot aantal invalshoeken bieden ze een snelle inkijk in de stadsgeschiedenis, de heren van het markiezaat, hun woningen met het Markiezenhof in het bijzonder en nog veel meer.

  • Herdenking watersnoodramp 1953

    Kranten attenderen op de komende herdenking van de Watersnoodramp; ook lokaal is hier veel aandacht voor, met focus op de gebeurtenissen in Halsteren en Lepelstraat