Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2015, gehouden op 22 april 2015, is het Verslag van de ALV 2017 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.
Vergelijkbare berichten
Algemene Ledenvergadering 2013
De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 23 april 2013 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.
Agenda algemene ledenvergadering 2026
Op woensdagavond 1 april 2026 zal de ALV plaatsvinden in het Groot Arsenaal. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.
Algemene Ledenvergadering 2012
De Algemene ledenvergadering wordt gehouden op dinsdag 24 april 2012 in de Ontmoetingskerk.
Lezing: Polders in kaart
Op 11 april 2018 was er na de Algemene ledenvergadering (ALV) een interessante lezing.
Onderwerp was het pas verschenen boek ‘Polders in kaart’ van (erelid) Willem van Ham en Karel Leenders, dat een maand tevoren was gepresenteerd in kasteel Bouvigne.
BoZilver, een nieuw project
Tijdens de afgelopen ALV heeft Klaas Hielkema zijn plan voor een boek over Bergs zilver toegelicht. Het is weinig gekend maar in de stad zijn eeuwen lang zilversmeden actief geweest.
Voor dit project zoekt hij vrijwilligers, met name om mee te helpen met het archiefonderzoek.Contributie 2022
Wegens een probleem bij de verzending is Waterschans IV-2021 en/of de contributiebrief niet bij iedereen juist aangekomen.