Update website

Afgelopen jaar is al een experiment geweest met het via de website aanbieden van de inschrijvingen voor de modules alsook het digitaal beschikbaar maken van lesmateriaal voor de School voor Geschiedenis. Bij de oude site liepen we daar tegen de nodige problemen aan en is besloten tot een grotere revisie van de site om onder andere deze zaken beter toegankelijk te maken. De nieuwe functionaliteit is inmiddels beschikbaar.
* De Waterschans indexen, een gewaardeerd item op de site, is ondergebracht onder het menu Waterschans.
* Op termijn zullen hier ook items komen die te groot zijn voor de Waterschans, aanvullende fotorapportages en dergelijke.
* Onder contact is een formulier gemaakt waarbij vragen gericht bij de werkgroepen terecht komen.
Ondanks dat veel hetzelfde is gebleven zal het soms weer even zoeken zijn naar vertrouwde pagina’s. We hopen dat u snel weer wegwijs bent. Mocht u aandachts- of verbeterpunten hebben dan vernemen we dit graag.

Vergelijkbare berichten

  • Stamvader

    Het WBA biedt dit voorjaar een cursus stamboomonderzoek aan. Inschrijving is maar beperkt mogelijk. Aarzel dus niet!

  • Rommetom Anton

    op 2 februari kunde smiddags in Den Enghel deelneme n’aan ”n bijèènkomst die int teke’staa van boer Anton en de vastenavend. Reken mar, da wor `n carnavaleske gebeurtenis. Dèèr wilde nie ontbreke! Kunde gelijk effe lengst de pop-up-stoor mee vastenavend spullekes kuiere in de Fortuinstraat. Ge kun dèèr terecht op donderdag en vrijdagmiddag, én de zaterdag d’n ééle dag. Kun d’oew eige teminste netjes aankleje voor dadde naar d’n Engel gaat, ééj?

  • Kunst te koop

    De maker van de buste van Korneel Slootmans biedt enkele voorstudies te koop aan. Deze laten Bergenaren toch niet in vreemde handen overgaan?

  • reisverslag excursie naar Xanten

    Van Marijke Somers ontvingen we een verslagje van de excursie naar Xanten op 21 september. Waarvoor onze dank.

  • De Geschiedkundige Kring draagt bij aan Pompejus

    De Geschiedkundige Kring ziet graag dat bezoekers straks vanaf Pompejus op historisch verantwoorde wijze rond kunnen kijken. Daarom is het idee ontstaan om op de toren borden te plaatsen met bij de zichtlijnen behorende uitleg, waarin vanzelfsprekend de historische benadering voorop staat.