Contributie 2022

Beste leden van de Geschiedkundige Kring,

In de contributiebrief 2022 staat dat de contributie betaald moet worden voor 31 januari 2022. Echter niet bij iedereen is de Waterschans IV-2021 en/of contributiebrief juist aangekomen. Heeft u deze niet ontvangen dan kunt u contact opnemen met de penningmeester,  penningmeester@geschiedkundigekringboz.nl.

De penningmeester zal de herinneringen met betrekking tot de contributie daarom na 1 maart 2022 gaan verzenden.

Vergelijkbare berichten

  • Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2015 kunt u hier inzien. In deze vergadering zal het beleidsplan voor 2015-2018 voorgesteld worden.

  • Herziene financiële stukken ALV 2023

    De financiële cijfers over 2023 zijn door de nieuwe penningmeester gecorrigeerd. Daarnaast is het verslag van de ALV 2023 ook in te zien.

  • Bestuursmutaties

    Twee markante leden van het bestuur verlieten na de statutair maximale termijn hun zetel. Zij werden door de voorzitter bij hun afscheid nog eens extra in het zonnetje gezet.

  • Verslag van de Vrijwilligersdag 2014

    De jaarlijkse excursie voor de vrijwilligers van de Geschiedkundige Kring waarmee het bestuur (en leden) de vele vrijwilligers in het zonnetje zet en bedankt voor de inzet voor de vereniging! Op 11 oktober 2014 ging de reis naar streekmuseum De Meestoof in St Annaland

  • Mutaties in bestuur en werkgroepen

    Tijdens de Algemene Leden Vergadering op 13 april hebben de aanwezige leden ingestemd met de benoeming van drie nieuwe leden en de herbenoeming van een lid.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *