Contributie 2022

Beste leden van de Geschiedkundige Kring,

In de contributiebrief 2022 staat dat de contributie betaald moet worden voor 31 januari 2022. Echter niet bij iedereen is de Waterschans IV-2021 en/of contributiebrief juist aangekomen. Heeft u deze niet ontvangen dan kunt u contact opnemen met de penningmeester,  penningmeester@geschiedkundigekringboz.nl.

De penningmeester zal de herinneringen met betrekking tot de contributie daarom na 1 maart 2022 gaan verzenden.

Vergelijkbare berichten

  • Algemene Ledenvergadering 2013

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 23 april 2013 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

  • Onze beoogde nieuwe voorzitter!

    Onze voorzitter Joost de Graauw zal zich niet beschikbaar stellen voor een tweede termijn. Het bestuur heeft de heer Koert Damveld bereid gevonden zitting te nemen in het bestuur. Bij de Algemene Ledenvergadering op 13 april 2016 zal de heer Koert Damveld voordragen worden voor de functie van voorzitter.

  • Gevolgen Corona / Covid 19 virus

    Update 25-3: Quiz/SvG/ALV. Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

  • BoZilver, een nieuw project

    Tijdens de afgelopen ALV heeft Klaas Hielkema zijn plan voor een boek over Bergs zilver toegelicht. Het is weinig gekend maar in de stad zijn eeuwen lang zilversmeden actief geweest.
    Voor dit project zoekt hij vrijwilligers, met name om mee te helpen met het archiefonderzoek.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *