De Berregse Kamer kandidaat voor de Dialectprijs Noord-Brabant 2015

Dat het Bergse dialect nog springlevend is moge blijken uit de nominatie van De Berregse Kamer voor de Dialectprijs Noord-Brabant 2015! De prijs is in 2013 voor het eerst uitgereikt en is bedoeld voor een activiteit van een of meerdere personen die het dialect in Noord-Brabant op een bijzondere manier voor het voetlicht gebracht hebben.

In 2013 ging de prijs naar Petra Robben voor haar project Taal van Tilburg. De uitreiking was toen in Bergen op Zoom, het zou leuk zijn als de rollen nu omgedraaid worden!

Kijk zeker eens op de Facebook pagina van De Berregse Kamer voor het Nuuw woord van de week.

Vergelijkbare berichten

  • Cursus Archeologie

    De Scherminckel organiseert een cursus voor de Bergse Actieve Senioren, maar niet-BASleden zijn ook welkom. Lees hier meer.

  • Ophalen ledengeschenk 2016

    Tijdens de verhuizing van de archiefbalie en -leeszaal kan het ledengeschenk worden afgehaald aan de ontvangstbalie van het museum.

  • Reymerswael; tentoonstelling in Tholen

    In het oude stadhuis van Tholen (Hoogstraat 12) kunt u in de maanden juni, juli en augustus (2024) een interessante tentoonstelling bezoeken over de verdronken stad Reimerswaal. U neemt kennis van de omvang en rijkdom van de destijds derde of vierde stad van Zeeland, de teloorgang en hetgeen er thans nog rest. Ook is er…

  • Een verdwenen traditie

    Op Witte Donderdag liepen alle Bergenaren langs de etalages van de slagers in de stad. Waarom deed men dat? En weet u meer te vertellen van deze traditie?

  • Hofzaallezingen 2026 – uitverkocht

    De Hofzaallezingen staan dit jaar in teken van de verloren landgoederen. De kaartverkoop gaat open op 24 februari. De cyclus is dit jaar op dinsdag 17, 24 en 31 maart 2026.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *