Gevolgen Corona / Covid 19 virus

Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

  • De grote excursie naar de Van Eyck tentoonstelling is afgelast en zal wellicht op een later stadium alsnog plaats vinden. Zodra daar informatie over bekend wordt zal dit met de ingeschreven deelnemers gecommuniceerd worden.
  • De Hofzaallezingen zijn ook uitgesteld, waarschijnlijk zullen de laatste 2 lezingen in het najaar plaats vinden. Kaarthouders zullen nader bericht worden. Mocht u uw gegevens dinsdag 10 maart niet doorgegeven hebben kunt u een bericht sturen naar secretaris@geschiedkundigekringboz.nl.
  • De Geschiedenisquiz wordt verzet naar vrijdag 18 september. De teams en alle vrijwilligers zullen z.s.m. geïnformeerd worden.
  • De Algemene Ledenvergadering zal geen doorgang vinden in de huidige opzet. Het bestuur bezint zich op een alternatieve oplossing of verplaatsing.
  • De resterende lessen van de School voor Geschiedenis zullen ook verplaatst worden, de cursisten zullen geïnformeerd worden wanneer de lessen later ingevuld kunnen worden.

Vergelijkbare berichten

  • Uitnodiging: feestelijke opening jubileumjaar

    In 2018 bestaat de Geschiedkundige Kring 50 jaar. Een mooie gelegenheid voor een jaar vol feestelijke activiteiten. De aftrap van het feestjaar zal op zaterdag 13 januari in Het Zwijnshoofd plaats vinden.

  • Oud voorzitter Ad van den Bulck overleden

    Op 28 oktober 2014 kwam het trieste bericht, dat onze oud-voorzitter, Ad van den Bulck, na een kort ziekbed is overleden. Wij verliezen in hem een gedreven mens met een warm hart voor de geschiedenis van Bergen op Zoom, waar hij veel van zijn energie in stak. Zijn stimulerende kracht zal ons nog lang bij blijven.

  • Verslag van de Algemene Ledenvergadering 2013

    Dinsdag 23 april heeft de Geschiedkundige Kring de algemene ledenvergadering gehouden.
    Na de pauze heeft Johanna Jacobs een lezing gehouden over “REDDING, RESTAURATIE EN HERPLAATSING VAN ARCHITECTUURGEBONDEN KUNST UIT DE WEDEROPBOUWPERIODE”.

  • Oproep nieuwe bestuursleden

    Wegens het aflopen van de bestuursperiode van Greetje Hage en Hilde van den IJssel is het bestuur op zoek naar 2 nieuwe bestuursleden.

  • Bestuursmutaties

    Twee markante leden van het bestuur verlieten na de statutair maximale termijn hun zetel. Zij werden door de voorzitter bij hun afscheid nog eens extra in het zonnetje gezet.