Het verslag van de Algemene Ledenvergadering 2015

Wim van Nieuwenhuijzen neemt met zichtbaar genoegen de kleine blijk van waardering in ontvangst
Wim van Nieuwenhuijzen neemt met zichtbaar genoegen de kleine blijk van waardering in ontvangst

Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2015, gehouden op 22 april 2015, is het verslag van de Algemene Ledenvergadering thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.

Tijdens de vergadering namen de bestuursleden Greetje Hage en Hilde van de IJssel afscheid; hiervan is eerder een separaat verslag verschenen.
Van de lezing na de pauze door Peter de Kok over De Slag om de Schelde treft u elders op deze site ook een samenvatting aan..

Vergelijkbare berichten

  • Mutaties in bestuur en werkgroepen

    Tijdens de Algemene Leden Vergadering op 13 april hebben de aanwezige leden ingestemd met de benoeming van drie nieuwe leden en de herbenoeming van een lid.

  • Bestuursmutaties

    Twee markante leden van het bestuur verlieten na de statutair maximale termijn hun zetel. Zij werden door de voorzitter bij hun afscheid nog eens extra in het zonnetje gezet.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 13 oktober 2021 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk.
    Dit bericht is aangevuld met de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Agenda extra algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 27 oktober 2021 zal een extra ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk ten behoeve van het vaststellen van de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Gevolgen Corona / Covid 19 virus

    Update 25-3: Quiz/SvG/ALV. Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *