Het verslag van de Algemene Ledenvergadering 2015

Wim van Nieuwenhuijzen neemt met zichtbaar genoegen de kleine blijk van waardering in ontvangst
Wim van Nieuwenhuijzen neemt met zichtbaar genoegen de kleine blijk van waardering in ontvangst

Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2015, gehouden op 22 april 2015, is het verslag van de Algemene Ledenvergadering thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.

Tijdens de vergadering namen de bestuursleden Greetje Hage en Hilde van de IJssel afscheid; hiervan is eerder een separaat verslag verschenen.
Van de lezing na de pauze door Peter de Kok over De Slag om de Schelde treft u elders op deze site ook een samenvatting aan..

Vergelijkbare berichten

  • BoZilver, een nieuw project

    Tijdens de afgelopen ALV heeft Klaas Hielkema zijn plan voor een boek over Bergs zilver toegelicht. Het is weinig gekend maar in de stad zijn eeuwen lang zilversmeden actief geweest.
    Voor dit project zoekt hij vrijwilligers, met name om mee te helpen met het archiefonderzoek.

  • Presentatie ledengeschenk 2016

    Het bestuur en de Werkgroep Boeken nodigen u van harte uit voor de presentatie van het ledengeschenk 2016 op 14 oktober in de Gertrudiskerk.

  • Ledengeschenk 2014

    Over de korte tijd dat Bergen op Zoom in oktober 1914 betrokken werd bij het drama van de Belgische vluchtelingen en de lange geschiedenissen die zich hierna ontwikkelden. Vanaf 7 oktober ligt het voor leden te wachten.

  • Agenda extra algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 27 oktober 2021 zal een extra ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk ten behoeve van het vaststellen van de herziene statuten en huishoudelijk reglement.